Mind the Graph güçlü ve kullanıcı dostu bir platformdur. bilimsel illüstrasyonlar ve grafiksel kolaylıkla soyutlar. Platform sürekli olarak gelişmekte, her zaman yeni özellikler ve araçlar eklenmektedir.

Bu nedenle, şu şirketlerle eşleştik Kaktüs Getirilecek iletişim inanılmaz çalışma alanımıza yeni özellikler katarak yepyeni bir deneyim ve daha da tutarlı görsel teslimatlar. Bilim insanları, doktora öğrencileri ve bilimle ilgili diğer tüm uzmanlar artık profesyonel görünümlü Bilim tasarımları sadece birkaç dakika içinde daha da kolay ve hassas bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu blog makalesinde, en son yayınlanan güncellemelerimizden bazılarına ve bunların görsellerinizi nasıl daha güçlü ve güzel hale getirebileceğine daha yakından bakacağız.

Yeni simge stoğu

Yeni bir simge stoğu eklendi Mind the Graph en son güncellemelerden biri. 6.600'den fazla yeni seçenekle, ihtiyaçlarınız için ideal simgeyi bulmak artık her zamankinden daha kolay. Belirli bir bilimsel fikri açıklamak için bir simgeye ihtiyaç duyduğunuzda ya da sadece görsellerinizi renklendirmek istediğinizde yeni simge stoğu size yardımcı olacaktır.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Oklar ve Dinamik Çizgiler

Oklar ve dinamik çizgiler aracı Mind'da geliştirilmiştir. Grafik Bu da bir başka önemli gelişme. Artık öğeleri daha verimli bir şekilde birbirine bağlayabilir, diğer tasarımların yanı sıra mantıklı ve göz alıcı görsel akışlar ve infografikler oluşturabilirsiniz. Çizgilerinizin ve oklarınızın boyutunu, şeklini ve rengini değiştirebilme özelliği sayesinde öne çıkmak artık her zamankinden daha kolay.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Otomatik Listeler ve Tablolar

Listeler ve tablolar için otomatik bir araç da artık mevcut. Size zaman ve emek kazandıracak bu aracı kullanarak listeleri ve tabloları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Verileriniz ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilir ve biçimlendirilebilir, böylece grafiklerinizin gösterişli ve profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Yeni Metin Özel Seçenekleri

Bu yepyeni metin özelleştirme seçenekleriyle bilgileri vurgulayın, öne çıkarın ve düzgün bir şekilde temsil edin. Yazı tipi boyutu ve stilinin yanı sıra kalın, italik, altı çizili, üslü sayı ve satır aralığı gibi biçimlendirmeleri de değiştirebilirsiniz. Bu ek seçeneklerle metninizi özelleştirmek ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamak artık her zamankinden daha kolay.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Yeni Grafik Modelleri

Yatay çubuk Grafik, yığılmış yatay çubuk grafik, yarı çörek grafik ve pasta grafik yeni grafikler arasında yer alıyor türleri Mind the Graph'de yer almaktadır. Bu yeni grafik modellerini kullanmak, zor bilimsel fikirleri ifade etmeyi ve verileri tasvir etmeyi her zamankinden çok daha kolay hale getiriyor.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Hata çubuğu aracı ile verilerinizin şeffaflığını gösterin

Bilimle ilgili profesyoneller olarak, verilerin şeffaflığının çok önemli olduğunu biliyoruz. Yeni grafik modellerine ek olarak, verilerin değişkenliğini temsil etmek ve ayrıca raporlanan bir ölçümdeki hata veya belirsizliği belirtmek için kullanabileceğiniz hata çubuğu özelliğini de ekledik.

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın

Tüm yeni araçları ve özellikleri hemen şimdi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz

Platform Mind the Graph güçlü ve kullanımı kolaydır ve her geçen gün daha da iyi hale gelmektedir. Sürekli eklenen yeni özellikler ve araçlar sayesinde muhteşem bilimsel grafikler ve grafiksel özetler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm yeni araçları ve özellikleri 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne abone olarak ücretsiz deneyebilirsiniz. Çalışma alanı sizi bekliyor!

Yeni Çalışma Alanı: yeni özellikleri tanıyın
logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar