Mind the Graph je výkonná a uživatelsky přívětivá platforma, která umožňuje vytvářet úžasné vědecký ilustrace a grafické abstraktů. Platforma se neustále vyvíjí a neustále přibývají nové funkce a nástroje.

Proto jsme se spojili s Kaktusy Komunikace, která má přinést úžasné nové funkce v našem pracovním prostoru, které poskytují zcela nové zkušenosti a ještě konzistentnější vizuální dodávky. Vědci, doktorandi a všichni ostatní odborníci v oblasti vědy mohou nyní vytvářet profesionálně vypadající dokumenty. věda návrhy během několika minut s ještě větší lehkostí a přesností.

V tomto článku na blogu se blíže podíváme na některé z našich nejnovějších aktualizací a na to, jak díky nim mohou být vaše vizualizace ještě výkonnější a krásnější.

Nové zásoby ikon

Byla přidána nová zásoba ikon. Mind the Graph jako jednu z posledních aktualizací. S více než 6 600 novými možnostmi je nyní nalezení ideální ikony pro vaše potřeby jednodušší než kdy dříve. Nová zásoba ikon vás pokryje, ať už potřebujete ikonu pro ilustraci určité vědecké myšlenky, nebo chcete jednoduše vizuálně ozvláštnit své obrázky.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Šipky a dynamické čáry

V Mind the Graph byl také vylepšen nástroj pro šipky a dynamické čáry, což je další významná změna. Nyní můžete efektivněji propojovat a spojovat položky a vytvářet tak mimo jiné logické a poutavé vizuální toky a infografiky. Vyniknout je nyní snazší než kdy dříve díky možnosti měnit velikost, tvar a barvu čar a šipek.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Automatické seznamy a tabulky

Nyní je k dispozici také automatický nástroj pro seznamy a tabulky. Pomocí tohoto nástroje můžete rychle a snadno sestavovat seznamy a tabulky, což vám ušetří čas a námahu. Vaše data lze stylizovat a formátovat podle vašich potřeb a zajistit, aby vaše grafika vypadala uhlazeně a profesionálně.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Nové možnosti vlastního textu

Pomocí těchto zcela nových možností přizpůsobení textu můžete informace správně zdůraznit, zvýraznit a prezentovat. Můžete měnit velikost a styl písma a také formátování, jako je tučné písmo, kurzíva, podtržení, exponenciální číslo a řádkování. Díky těmto dalším možnostem je nyní přizpůsobení textu a zajištění toho, aby vypadal přesně podle vašich představ, jednodušší než kdy dříve.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Nové modely grafů

Vodorovný pruh graf, stohovaný vodorovný sloupcový graf, polokulatý graf a koláčový graf patří mezi nové grafy. typy zahrnuty v Mind the Graph. Použití těchto nových modelů grafů umožňuje mnohem snadněji než kdykoli předtím vyjádřit obtížné vědecké myšlenky a znázornit data.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Zobrazení průhlednosti dat pomocí nástroje chybového řádku

Jako odborníci v oblasti vědy víme, že transparentnost dat je zásadní. Kromě nových modelů grafů jsme zařadili také funkci chybového sloupce, kterou můžete použít k znázornění variability dat a také k označení chyby nebo nejistoty v uváděném měření.

Nový pracovní prostor: seznamte se s novými funkcemi

Všechny nové nástroje a funkce si můžete vyzkoušet zdarma hned teď.

Platforma Mind the Graph je silný a snadno použitelný a každým dnem je lepší a lepší. Tvorba úžasné vědecké grafiky a grafických abstraktů nebyla nikdy jednodušší díky neustálému přidávání nových funkcí a nástrojů. Všechny nové nástroje a funkce si můžete zdarma vyzkoušet, pokud si předplatíte 7denní zkušební verzi zdarma. No a pracovní prostor už na vás čeká!

ilustrace-banner
logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony