Mind the Graph je výkonná a používateľsky prívetivá platforma, ktorá vám umožní jednoducho vytvárať úžasné vedecké ilustrácie a grafické abstrakty. Platforma sa neustále vyvíja a neustále sa pridávajú nové funkcie a nástroje.

Preto sme sa spojili so spoločnosťou Cactus Communications, aby sme do nášho pracovného priestoru priniesli úžasné nové funkcie, ktoré nám poskytnú úplne nový zážitok a ešte konzistentnejšie vizuálne dodávky. Vedci, doktorandi a všetci ostatní odborníci v oblasti vedy teraz môžu vytvárať profesionálne vyzerajúce vedecké návrhy len za niekoľko minút s ešte väčšou jednoduchosťou a presnosťou.

V tomto článku na blogu sa bližšie pozrieme na niektoré z našich najnovších aktualizácií a na to, ako vďaka nim môžu byť vaše vizuály ešte výkonnejšie a krajšie.

Nové zásoby ikon

Do aplikácie Mind the Graph bola ako jedna z posledných aktualizácií pridaná nová zásoba ikon. S viac ako 6 600 novými možnosťami je teraz nájdenie ideálnej ikony pre vaše potreby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Nová zásoba ikon vás pokryje bez ohľadu na to, či potrebujete ikonu na ilustráciu určitej vedeckej myšlienky, alebo jednoducho chcete vizuálne spestriť svoje obrázky.

Šípky a dynamické čiary

Nástroj šípok a dynamických čiar bol v Mind the Graph tiež vylepšený, čo je ďalšia významná zmena. Teraz môžete efektívnejšie prepájať a spájať položky, vytvárať logické a pútavé vizuálne toky a infografiky, okrem iných návrhov. Vyniknúť je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vďaka možnosti meniť veľkosť, tvar a farbu čiar a šípok.

Automatické zoznamy a tabuľky

Teraz je k dispozícii aj automatický nástroj pre zoznamy a tabuľky. Pomocou tohto nástroja môžete rýchlo a jednoducho vytvárať zoznamy a tabuľky, čo vám ušetrí čas a námahu. Vaše údaje možno štylizovať a formátovať podľa vašich potrieb, vďaka čomu bude vaša grafika vyzerať uhladene a profesionálne.

Nové možnosti prispôsobenia textu

Pomocou týchto úplne nových možností prispôsobenia textu môžete informácie správne zdôrazniť, zvýrazniť a zobraziť. Môžete meniť veľkosť a štýl písma, ako aj formátovanie, napríklad tučné písmo, kurzíva, podčiarknutie, exponenciálne číslo a riadkovanie. Vďaka týmto dodatočným možnostiam je teraz prispôsobenie textu a zabezpečenie, aby vyzeral presne tak, ako chcete, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Nové modely grafov

Medzi nové typy grafov v aplikácii Mind the Graph patria horizontálny stĺpcový graf, stohovaný horizontálny stĺpcový graf, pologuľatý graf a koláčový graf. Používanie týchto nových modelov grafov umožňuje oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vyjadriť zložité vedecké myšlienky a znázorniť údaje.

Zobrazenie transparentnosti údajov pomocou nástroja chybového riadku

Ako odborníci v oblasti vedy vieme, že transparentnosť údajov je veľmi dôležitá. Okrem nových modelov grafov sme zahrnuli aj funkciu chybového stĺpca, ktorú môžete použiť na znázornenie variability údajov a tiež na označenie chyby alebo neistoty v uvádzanom meraní.

Všetky nové nástroje a funkcie si môžete vyskúšať zadarmo hneď teraz

Platforma Mind the Graph je silný a ľahko použiteľný a každým dňom sa zlepšuje. Vytváranie úžasnej vedeckej grafiky a grafických abstraktov nebolo nikdy jednoduchšie vďaka neustálemu pridávaniu nových funkcií a nástrojov. Všetky nové nástroje a funkcie si môžete bezplatne vyskúšať, ak si predplatíte 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. No a pracovný priestor čaká na vás!

ilustrácie-banner
logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny