Cactus Communications (CACTUS), firma technologiczna przyspieszająca postęp naukowy, ogłosiła dziś przejęcie Mind the GraphCACTUS to platforma SaaS z "największą na świecie galerią naukowo dokładnych ilustracji". Przejęcie tej technologii umożliwi CACTUS dostarczanie zautomatyzowanych, samodzielnych rycin naukowych i rozwiązań komunikacji naukowej opartych na sztucznej inteligencji dla społeczności naukowców, wydawców akademickich i branży nauk przyrodniczych. 

Przejęcie to skupi się bezpośrednio na dziale biznesowym CACTUS, a mianowicie na marce Impact Science, która oferuje rozwiązania w zakresie upowszechniania nauki i zaangażowania badawczego z rówieśnikami, opinią publiczną i decydentami. Ta strategiczna inwestycja pomoże Impact Science w szybszym skalowaniu, zapewniając zautomatyzowane rozwiązanie typu "zrób to sam", które może pomóc klientom w tworzeniu dokładnych danych naukowych i zwiększeniu zasięgu ich badań. 

"Jestem podekscytowany tym przejęciem, ponieważ doskonale wpisuje się ono w wizję CACTUS, polegającą na umożliwieniu postępu naukowego poprzez technologię. Przy tak dużej liczbie publikowanych każdego roku artykułów naukowych, coraz trudniej jest przyciągnąć uwagę czytelnika. Naukowcy muszą selekcjonować treści w alternatywnych formach komunikacji naukowej (np. plakaty, infografiki, abstrakty graficzne), które są bardziej angażujące i mogą wywierać długotrwały wpływ. Wierzymy, że to przejęcie pomoże nam zaspokoić zmieniający się charakter wymagań klientów dzięki rozwiązaniom Mind the Graph opartym na sztucznej inteligencji. Ponadto umożliwi nam to dostarczanie ofert produktów, które uzupełniają naszą ofertę usług. Będziemy kontynuować te strategiczne przejęcia, aby zwiększyć skalę naszej oferty technologicznej, aby odpowiednio zaspokoić potrzeby globalnych klientów w środowisku akademickim i branży nauk przyrodniczych", powiedział Abhishek Goel, CEO i współzałożyciel, CACTUS

Założone w 2016 r. przez badacza farmakologii i projektanta przedsięwzięcie technologiczne stało się wiodącą platformą infograficzną do komunikacji naukowej w mniej niż siedem lat. Fabricio Pamplona, współzałożyciel, Mind the Graph, "To partnerstwo pomoże Mind the Graph szybciej się rozwijać i dotrzeć do znacznie większej liczby klientów, ponieważ skorzysta ze zrozumienia branży przez CACTUS i jej znaczącej obecności w wielu regionach geograficznych".

Nishchay Shah, CTO, CACTUS, kluczowy czynnik wizji technologicznej CACTUS, którego zespół jest odpowiedzialny za nadzorowanie integracji technicznej zespołu i oferty nowo nabytej platformy z istniejącą ofertą technologiczną CACTUS, powiedział: "Produkty i technologie Mind the Graph dobrze pasują do naszej wizji wzmocnienia pozycji branży dzięki produktom opartym na sztucznej inteligencji. Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać istniejące rozwiązania AI, aby zapewnić najlepszą wartość naszym klientom na całym świecie".

CACTUS jest zdeterminowany, aby zwiększyć skalę swojej oferty technologicznej, aby obsługiwać globalną społeczność naukowców, wydawców akademickich i branżę nauk przyrodniczych. Innym niedawnym krokiem technologicznym podjętym przez CACTUS jest przejęcie UNSILOCACTUS jest duńską firmą zajmującą się sztuczną inteligencją (AI) i przetwarzaniem języka naturalnego (NLP), która specjalizuje się w analizie tekstu, lingwistyce i nauce o danych. CACTUS zainwestował również w ScholarcyCACTUS jest spółką technologiczną stosującą uczenie maszynowe do wyodrębniania ustrukturyzowanych danych i podsumowań wiedzy z treści naukowych. Ponadto CACTUS posiada znaczne udziały w spółce KudosCACTUS to wielokrotnie nagradzana platforma sieciowa i komunikacyjna oparta na analizie AI, która przyspiesza wpływ badań naukowych. CACTUS angażuje się w rozwój nauki poprzez swoje różne firmy i inwestycje w start-upy, które działają w tym kierunku i dąży do dalszego tworzenia większej liczby takich stowarzyszeń.

Aby dowiedzieć się więcej o CACTUS, odwiedź stronę www.cactusglobal.com

Informacje o Cactus Communications

Założona w 2002 roku firma Cactus Communications (cactusglobal.com) jest spółką technologiczną przyspieszającą postęp naukowy. CACTUS rozwiązuje problemy naukowców, uniwersytetów, wydawców, towarzystw naukowych i organizacji zajmujących się naukami przyrodniczymi poprzez innowacyjne produkty i usługi rozwijane pod markami Editage, Cactus Life Sciences, Researcher.Life, Impact Science, UNSILO, Paperpal i Cactus Labs. CACTUS posiada biura w Princeton, Londynie, Aarhus, Singapurze, Pekinie, Szanghaju, Seulu, Tokio i Bombaju, zatrudnia ponad 3000 ekspertów na całym świecie i obsługuje klientów z ponad 190 krajów. CACTUS jest uważany za pioniera w zakresie najlepszych praktyk w miejscu pracy i od kilku lat jest konsekwentnie uznawany za świetne miejsce do pracy. 

O Mind the Graph 

Mind the Graph to platforma SAAS, która umożliwia użytkownikom tworzenie pięknych i skutecznych figur naukowych. Została założona dzięki wspólnym wysiłkom badacza nauk przyrodniczych i projektanta graficznego. Platforma koncentruje się na tworzeniu produktów, które wzmacniają pozycję naukowców, wspierając projektowanie wysokiej jakości infografik ze wstępnie zmontowanymi naukowo dokładnymi ilustracjami dostępnymi na platformie internetowej. Platforma świadczy również usługi projektowe dla firm farmaceutycznych i opieki zdrowotnej, pomagając w lepszym zrozumieniu i przyjęciu produktów opieki zdrowotnej.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony