Cactus Communications (CACTUS), technologická spoločnosť, ktorá urýchľuje vedecký pokrok, dnes oznámila akvizíciu spoločnosti Mind the Graph, platforma SaaS s "najväčšou galériou vedecky presných ilustrácií na svete". Táto technologická akvizícia umožní spoločnosti CACTUS poskytovať automatizované vedecké obrázky typu "urob si sám" a riešenia vedeckej komunikácie na báze umelej inteligencie komunite výskumníkov, akademickým vydavateľom a odvetviu biologických vied. 

Táto akvizícia prinesie priame zameranie na obchodnú divíziu spoločnosti CACTUS, konkrétne na jej značku Impact Science, ktorá ponúka riešenia na šírenie vedeckých poznatkov a zapojenie výskumných pracovníkov, verejnosti a tvorcov politík. Táto strategická investícia pomôže Impact Science rýchlejšie sa rozšíriť tým, že poskytne automatizované riešenie typu "urob si sám", ktoré môže zákazníkom pomôcť vytvoriť presné vedecké údaje a zlepšiť dosah ich výskumu. 

"Som nadšený touto akvizíciou, pretože dokonale zodpovedá vízii spoločnosti CACTUS, ktorou je umožniť vedecký pokrok prostredníctvom technológie. Pri takom množstve výskumných prác, ktoré sa každoročne publikujú, je čoraz ťažšie upútať pozornosť čitateľa. Výskumní pracovníci potrebujú kurátorsky spracovať obsah v alternatívnych formách vedeckej komunikácie (napr. postery, infografiky, grafické abstrakty), ktoré sú pútavejšie a dokážu vytvoriť dlhodobý vplyv. Veríme, že táto akvizícia nám pomôže uspokojiť meniacu sa povahu požiadaviek zákazníkov prostredníctvom riešení Mind the Graph poháňaných umelou inteligenciou. Ďalej nám to umožní poskytovať ponuky produktov, ktoré dopĺňajú našu ponuku služieb. V týchto strategických akvizíciách budeme pokračovať, aby sme rozšírili našu technologickú ponuku a adekvátne uspokojili potreby globálnych zákazníkov z akademickej sféry a z oblasti prírodných vied," povedal Abhishek Goel, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti CACTUS

Tento technologický podnik, ktorý v roku 2016 založil výskumník v oblasti farmakológie a dizajnér, sa za menej ako sedem rokov stal poprednou infografickou platformou pre vedeckú komunikáciu. Fabricio Pamplona, spoluzakladateľ spoločnosti Mind the Graph, "Toto partnerstvo pomôže spoločnosti Mind the Graph rýchlejšie rásť a osloviť oveľa väčší počet zákazníkov, pretože bude ťažiť z pochopenia odvetvia spoločnosťou CACTUS a jej významného zastúpenia vo viacerých geografických oblastiach."

Nishchay Shah, technický riaditeľ spoločnosti CACTUS, kľúčový motor technologickej vízie spoločnosti CACTUS, ktorého tím je zodpovedný za dohľad nad technickou integráciou tímu a ponuky novo nadobudnutej platformy s existujúcimi technologickými ponukami spoločnosti CACTUS, povedal: "Produkty a technológie spoločnosti Mind the Graph dobre zapadajú do našej vízie posilnenia priemyslu pomocou produktov poháňaných umelou inteligenciou. Tešíme sa, že budeme môcť ďalej stavať na existujúcich riešeniach AI, aby sme našim zákazníkom poskytli najlepšiu hodnotu na celom svete."

Spoločnosť CACTUS je odhodlaná rozšíriť svoju ponuku technológií, aby mohla poskytovať služby globálnej komunite výskumníkov, akademickým vydavateľom a odvetviu biologických vied. Ďalším nedávnym technologickým krokom spoločnosti CACTUS je akvizícia spoločnosti UNSILO, spoločnosť so sídlom v Dánsku, ktorá sa zaoberá umelou inteligenciou a spracovaním prirodzeného jazyka (NLP) a špecializuje sa na analýzu textu, lingvistiku a vedu o údajoch. Spoločnosť CACTUS tiež investovala do Scholarcy, technologická spoločnosť, ktorá využíva strojové učenie na získavanie štruktúrovaných údajov a súhrnov znalostí z vedeckého obsahu. Okrem toho má spoločnosť CACTUS značný podiel v Kudos, oceňovanú platformu na sledovanie sietí a komunikácie založenú na analýze umelej inteligencie, ktorá urýchľuje vplyv výskumu. Spoločnosť CACTUS sa angažuje v oblasti rozvoja vedy prostredníctvom svojich rôznych podnikov a investícií do začínajúcich podnikov, ktoré pracujú v tomto smere, a jej cieľom je naďalej vytvárať ďalšie takéto združenia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programe CACTUS, navštívte www.cactusglobal.com

O spoločnosti Cactus Communications

Spoločnosť Cactus Communications (cactusglobal.com) bola založená v roku 2002 a je technologickou spoločnosťou, ktorá urýchľuje vedecký pokrok. Spoločnosť CACTUS rieši problémy výskumníkov, univerzít, vydavateľov, akademických spoločností a organizácií zaoberajúcich sa vedami o živej prírode prostredníctvom inovatívnych produktov a služieb vyvinutých pod značkami Editage, Cactus Life Sciences, Researcher.Life, Impact Science, UNSILO, Paperpal a Cactus Labs. Spoločnosť CACTUS má kancelárie v Princetone, Londýne, Aarhuse, Singapure, Pekingu, Šanghaji, Soule, Tokiu a Bombaji, celosvetovo zamestnáva viac ako 3 000 odborníkov a má zákazníkov z viac ako 190 krajín. Spoločnosť CACTUS je považovaná za priekopníka v oblasti osvedčených postupov na pracovisku a v posledných rokoch sa neustále umiestňuje na popredných priečkach v rebríčku skvelých miest na prácu. 

O spoločnosti Mind the Graph 

Mind the Graph je platforma SAAS, ktorá používateľom umožňuje vytvárať krásne a efektívne vedecké postavy. Vznikla spoločným úsilím výskumníka v oblasti prírodných vied a grafického dizajnéra. Platforma sa zameriava na vytváranie produktov, ktoré posilňujú postavenie vedcov a podporujú navrhovanie pôsobivých vysokokvalitných infografik s vopred zostavenými vedecky presnými ilustráciami dostupnými v online platforme. Platforma poskytuje aj dizajnérske služby pre farmaceutické a zdravotnícke spoločnosti, čím pomáha zlepšovať pochopenie a prijímanie zdravotníckych produktov.

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny