Šiame mokomajame vaizdo įraše parodyta, kaip galima sukurti virškinimo sistemą pagal grafiką. Jums nereikės pradėti nuo nulio. Taigi bus lengviau sukurti kažką efektingo ir įdomaus, kad galėtumėte pranešti apie savo tyrimus, sugaišdami mažiau laiko. Mes paverčiame mokslininkus dizaineriais, kad padidintume jų poveikį!

Šioje vaizdo pamokoje sužinosite, kaip sukurti virškinimo sistemos mokslinę iliustraciją "Mind The Graph".

 

Naudotis infografikų kūrėju labai paprasta, kaip matote mūsų mokomajame vaizdo įraše.

Pasirinkite geriausias iliustracijas iš savo srities, pakeiskite spalvas ir foną ir viskas baigta! Mokomajame vaizdo įraše pateikiama vaizdinių patarimų, kaip naudoti spalvas, iliustracijas ir diagramas, kad duomenys taptų vaizdine medžiaga, kuri aiškiai papasakotų istoriją.

Taigi, jei esate prenumeratorius, tiesiog eikite į į mūsų galeriją ir pasirinkite geriausią šabloną. Taip pat galite pasirinkti šabloną savo darbo erdvėje. Taip galėsite išbandyti įvairius stilius ir pasirinkti mėgstamiausią.
Jei nesate prenumeratorius, galite naudoti šablonus kaip įkvėpimą savo kūrybai arba investuoti kelis dolerius ir turėti prieiga prie visų grafiko funkcijų.

Todėl šios platformos idėja yra ta, kad galite būti visiškai nepriklausomi ir geriau informuoti apie savo mokslinius tyrimus. Taigi, kiekviename vaizdo centimetre bus pateikta reikiama informacija.

Jei dabar negalite žiūrėti viso vaizdo įrašo, nesijaudinkite! Toliau pateikiame atskirus pagrindinius patarimus:

virškinimo sistemos kūrimas 1 dalis virškinimo sistemos kūrimas 2 dalis

   virškinimo sistemos kūrimas 3 dalisvirškinimo sistemos kūrimas 4 dalis

virškinimo sistemos kūrimas 5 dalis   

Mind the Graph yra internetinė platforma, skirta mokslinėms infografikoms, pristatymams ir grafinėms santraukoms kurti. Sužinokite daugiau apie šios platformos naudojimą moksliniams tyrimams pristatyti.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai