Toto výukové video ukazuje, ako môžete vytvoriť tráviaci systém podľa grafu. Nebudete musieť začínať od nuly. Takto bude jednoduchšie vytvoriť niečo efektné a zaujímavé na komunikáciu vášho výskumu, pričom strávite menej času. Z vedcov robíme dizajnérov, aby sme zvýšili ich vplyv!

V tomto videonávode sa dozviete, ako vytvoriť vedeckú ilustráciu tráviaceho systému v Pozor na graf.

 

Používanie infografiky je veľmi jednoduché, ako môžete vidieť v našom inštruktážnom videu.

Vyberte si najlepšie ilustrácie zo svojej oblasti, zmeňte farby a pozadie a je to! Výukové video obsahuje vizuálne tipy, ktoré vám pomôžu použiť farby, ilustrácie a grafy, aby ste svoje údaje premenili na vizuály, ktoré rozprávajú jasný príbeh.

Ak ste predplatiteľom, prejdite na do našej galérie a vyberte si tú najlepšiu šablónu. Šablónu si môžete vybrať aj vo svojom pracovnom priestore. Takto môžete vyskúšať rôzne štýly a vybrať si svoj obľúbený.
Ak nie ste predplatiteľom, môžete šablóny použiť ako inšpiráciu pre svoju tvorbu alebo investovať niekoľko dolárov a mať prístup ku všetkým funkciám grafu.

Myšlienkou tejto platformy je teda úplná autonómia, ktorá vám umožní lepšie komunikovať o vašom výskume. Každý centimeter obrázka tak bude obsahovať potrebné informácie.

A ak si teraz nemôžete pozrieť celé video, nebojte sa! Nižšie sme oddelili hlavné tipy:

budovanie tráviaceho systému časť 1 budovanie tráviaceho systému časť 2

   budovanie tráviaceho systému časť 3budovanie tráviaceho systému časť 4

budovanie tráviaceho systému časť 5   

Mind the Graph je online platforma na vytváranie vedeckých infografik, prezentácií a grafických abstraktov. Získajte viac informácií o používaní tejto platformy na komunikáciu vášho vedeckého výskumu.

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny