Це навчальне відео показує, як можна побудувати травну систему на основі графіка. Вам не доведеться починати з нуля. Таким чином, вам буде легше створити щось яскраве та цікаве, щоб розповісти про свої дослідження, витративши на це менше часу. Ми перетворюємо науковців на дизайнерів, щоб збільшити їхній вплив!

Дізнайтеся з цього відеоуроку, як створити наукову ілюстрацію про травну систему в Слідкуй за графіком.

 

Користуватися редактором інфографіки дуже просто, як ви можете побачити в нашому навчальному відео.

Виберіть найкращі ілюстрації з вашої галузі, змініть кольори та фон - і все готово! Навчальне відео містить наочні поради, які допоможуть вам використовувати кольори, ілюстрації та діаграми, щоб перетворити ваші дані на візуальні образи, які розповідають чітку історію.

Отже, якщо ви є передплатником, просто перейдіть за посиланням до нашої галереї і виберіть найкращий для вас шаблон. Також ви можете вибрати шаблон у своєму робочому просторі. Таким чином ви можете спробувати різні стилі і вибрати свій улюблений.
Якщо ви не є передплатником, ви можете використовувати шаблони як натхнення для своєї творчості або інвестувати кілька доларів, щоб мати доступ до всіх функцій розумного графіка.

Тому ідея платформи полягає в тому, що ви можете мати повну автономію, щоб мати змогу краще комунікувати свої дослідження. Таким чином, кожен сантиметр зображення матиме необхідну інформацію.

І якщо ви не можете переглянути все відео прямо зараз, не хвилюйтеся! Ми виділили основні поради нижче:

побудова травної системи частина 1 розбудова травної системи частина 2

   розбудова травної системи частина 3розбудова травної системи частина 4

розбудова травної системи частина 5   

Mind the Graph - це онлайн-платформа для створення наукової інфографіки, презентацій та графічних рефератів. Дізнайтеся більше про використання платформи для презентації ваших наукових досліджень.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони