Tai yra ketvirtasis serijos pranešimas  Kaip sukurti infografiką. Jei praleidote paskutinį pranešimą, galite skaitykite čia.

Dabar jau žinome, kaip svarbu piešti eskizus. Pirmasis variantas visada skiriasi nuo galutinio varianto. Taigi pradėkite dirbti ir sukurkite pirmąjį eskizą. Vizualizavimas svarbus naujoms įžvalgoms.

Nepamirškite pagrindinio infografikos klausimo. Jį reikia pabrėžti.

Turėtumėte struktūrizuoti maketą taip, kad jis sukurtų natūralų informacijos srautą, išryškindami informaciją, kurią skaitytojas pamatys pirmiausia, net ir iš tolo, pavyzdžiui, antraštę ir pagrindinį paveikslėlį. Antrinė informacija turėtų būti mažiau pastebima, kad neterštų vaizdo ir neužgožtų pirmenybės.

Norėdami sukurti elementų hierarchiją, redaguokite spalvas, dydį ir šriftai.

tinklaraštis 4.3

Spalvų pasirinkimas

Infografikos spalvos turėtų derėti su visais elementais. Pasirinkite paletę ir derinkite stilius. Galite naudoti papildomas spalvas arba vienspalvius tonus.

tinklaraštis 4.5

Šablonas su papildomomis spalvomis
Šablonas su papildomomis spalvomis

tinklaraštis 4.6

Žaliųjų tonų šablonas
Vienspalvis: Žalio tono šablonas

Naudokite spalvą svarbiai informacijai paryškinti arba susijusiems elementams grupuoti. Šiame Mind the Graph šablone išryškinta informacija - tai voratinklių spalvos. Todėl visas infografikas yra pilkos spalvos, kad nekonkuruotų su pagrindiniais duomenimis.

Voratinklio šablonas
Voratinklio šablonas

Jei norite daugiau sužinoti, kaip naudoti spalvas ir iliustracijas, žiūrėkite mūsų dizainerių sukurtą vaizdo įrašą. Spustelėkite toliau esantį mygtuką ir žiūrėkite jį dabar:

stop_ugly

Kaip sukurti infografiką su nuostabiomis iliustracijomis?

 

Nuotrauka verta tūkstančio žodžių.

Iliustracijos yra lengviau suprantamos ir patraukia skaitytojo dėmesį. Tačiau nelengva rasti stulbinančių paveikslėlių, kuriuos būtų galima naudoti pristatymuose, grafinėse santraukose, daugiausia mokslinėse iliustracijose. Neužtenka naudoti paveikslėlius, reikia kokybiškų, moksliškai tikslių, gražių ir derančių prie jūsų infografikos dizaino. Gražus ir profesionalus kūrinys turi didelę reikšmę galutiniam rezultatui.

infographic65293-e1491944335690
Nuostabios iliustracijos daro didžiulį skirtumą infografikoje

Mūsų platformoje rasite tūkstančius iliustracijų apie mokslą apskritai. Tačiau jei nerandate reikiamų iliustracijų, galite jų paprašyti. Būdami Mind the Graph prenumeratoriai, galite prašyti tiek iliustracijų, kiek jums reikia, ir visa tai už kelis dolerius per mėnesį.  Jei jau esate prenumeratorius ir norite paprašyti iliustracijos, rašykite adresu contact@mindthegraph.com. Laukiu jūsų kontakto!

Įrašų serija, kurią parašė Mind the Graph

Šie įrašai yra mūsų dizainerių parengtas vadovas. Jie kuria nuostabias iliustracijas ir šablonus, kuriuos matote mūsų platformoje. Taip pat galite nemokamai gauti mūsų elektroninę knygą. Sužinokite, kaip kurti mokslines infografikas ir patobulinti pristatymus

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai