Що, якщо я скажу вам, що є інструмент, який називається LabCollector які можуть значно полегшити ваше життя як дослідника? Ви мені повірите? Якщо ви зацікавлені, але потребуєте трохи більше інформації про цей інструмент, прочитайте цю статтю:

Будь-який дослідник знає, наскільки безладним може стати наш комп'ютер з усіма даними та ескізами, які ми накопичуємо. Ви можете бути дуже організованим дослідником, але я вважаю, що більшість з нас не такі.

LabCollector змінить ваш стиль життя дослідника

Мало того, скільки комп'ютерів ми використовуємо, щоб отримати всі необхідні дані? Напевно, лабораторний комп'ютер, бібліотечний і наш. Нам пощастило, що у нас є жорсткі диски та зовнішні жорсткі диски.

Стаючи трохи більш хаотичними, іноді ми потрапляємо на хвилю невдач і наш комп'ютер ламається, чи не так? Уявіть собі, що ми втрачаємо все, що встигли зібрати для нашого дослідження...

Життя дослідника дуже нестабільне. Існує надто багато змінні які можуть завадити нам закінчити нашу дослідження. Мало того, нам постійно потрібно ділитися даними, які ми маємо, з нашими співавторами, консультантами і так далі.

Ми настільки звикли витрачати свій час на весь цей безлад даних, що ніколи не замислюємося над тим, наскільки простіше було б жити, маючи правильний інструмент для організації речей.

Ну, деякі люди взяли паузу і подумали про це. Ці люди створили інструмент під назвою LabCollector.

"LabCollector - це універсальна платформа для управління лабораторією, що забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості на ринку".

Ідея LabCollector полягає в тому, щоб забезпечити доступ до інвентаризації для всіх співробітників вашої лабораторії. Інформація доступна для пошуку, її легко роздрукувати або експортувати. Таким чином, ви можете спілкуватися і співпрацювати зі своєю командою, витрачаючи менше часу на рутинні завдання і приділяючи більше часу наука.

LabCollector змінить ваш стиль життя дослідника

Останнім часом з'являються нові ідеї про те, як покращити життя дослідника та саму науку. Серед інших прикладів На звороті, Зовнішня дифузія, платформи для додрукарської підготовки і, звичайно, Mind the Graph.

Вам цікаво дізнатися про LabCollector? Тоді розслабтеся, адже партнерство між Mind the Graph і LabCollector відбувається! Тепер ви можете скористатися прекрасною інфографікою, яку ви створили на Mind The Graph, за допомогою електронного лабораторного блокнота Lab Collector!

 

LabCollector змінить ваш стиль життя дослідника

An Електронний лабораторний зошит (ELN)дозволяє шукати та документувати експерименти. Таким чином, керівники лабораторій можуть ефективніше керувати поточними проектами в лабораторії та слідкувати за нимиякі доступні онлайн і якими можна ділитися з колегами. Ви не тільки коментуєте свої експерименти, але й створюєте спільну мережу спільних ресурсів (обмін експериментами, протоколами, реактивами та матеріалами, клітинними лініями, праймерами тощо), а за допомогою інвентарю LabCollector ви можете підключати свої зразки, реактиви, клітинні лінії, праймери до своїх експериментальних контекст з НЗФ.

Тож більше не потрібно шукати чи губити файли Excel, ви можете легко дізнатися, де вони знаходяться, знайти і повторити експеримент, наприклад, для редагування статті або для іншого проекту.

Оскільки рішення, що приймаються, ґрунтуються на лабораторній інформації, тому наявність надійної системи, яка слугує сховищем лабораторної інформації, може дозволити вам приймати кращі та швидші рішення, а разом з інфографікою Mind The Graph ви можете надати потужний візуальний резюме для ваших колег і для себе про ваш експеримент і його вплив.

Готові розпочати цей досвід?LabCollector змінить ваш стиль життя дослідника

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони