Хочете привернути увагу до свого дослідження, але не знаєте як? Що ж, насправді це може бути досить складно.

I Я теж науковець, тож розумію, з якими труднощами ми стикаємося, поширюючи наукові результати. Я завжди мріяв про "науковий Facebook", в якому ми могли б ділитися результатами та новими відкриттями у більш наочний спосіб. Божевілля? Ну, це свого роду ідея Mind the Graph.

Отже, ви вже знаєте, що Mind the Graph хоче розширити можливості науковців, допомагаючи їм створювати власні графічні реферати - без допомоги професійних дизайнерів.

Чудово, але на нашій платформі ви також маєте власний профіль. У своєму профілі ви можете вирішити, чи будуть ваші творіння публічними або приватними. Ось кнопка, яку ви можете знайти в сесії "Мої роботи":

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

Ви можете налаштувати твори, які ви хочете зробити загальнодоступними, додавши до них заголовки, описи та ключові слова. Після цього ваші твори будуть автоматично проіндексовані в Google і їх можна буде знайти в Інтернеті!

Ви навіть не знали, що у вас є профіль на Mind the Graph? Не хвилюйтеся, я поясню це крок за кроком.

1. Перейдіть до свого профілю та оновіть особисту інформацію

Ви можете налаштувати власну фотографію та особисту інформацію. Таким чином, інші вчені зможуть побачити, хто ви і чим ви займалися в Mind the Graph.

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

2. У вашому профілі будуть доступні лише ваші публічні роботи

Для кожного публічного творіння ви можете налаштувати інформацію на свій розсуд! Але переконайтеся, що ви добре підібрали слова для опису вашого творіння - так індексація Google буде більш ефективною, а вам буде легше отримати видимість.

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

 

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

3. Ви готові до роботи!

Ви можете використовувати свій профіль, щоб поділитися з колегами або показати свою роботу як онлайн-презентацію. Дивовижний приклад, який ми маємо, - це графічний реферат про вірус Зіка з статті "Вірус Зіка порушує ріст нейросфер та органоїдів головного мозку людини", опублікована в журналі Science і зроблена на платформі Mind the Graph.

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

Ви все ще відчуваєте труднощі зі створенням власних творінь? Нічого страшного, у нас є дещо, що вам допоможе.Зробіть свої дослідження видимими разом з нами!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони