Ви працюєте роками, витрачаючи гроші, представляючи свої результати на конференціях, стикаючись з щоденними викликами наукового дослідження, і, нарешті, ваша робота публікується!

І що тепер? Ти думаєш, що все скінчено? НІ!

Якщо ваша мета не була нудним додатковим рядком у навчальному плані, ваша місія ще не закінчена! Яка користь від опублікованої статті, якщо її ніхто не читає? Якщо ніхто на нього не посилається?

Хтось читає ваші дослідження?

Чи знали ви, що 50% з усіх опублікованих статей ніколи не читають більше, ніж автори, рецензенти та редактори журналів? Навіть гірше, 90% з них ніколи не цитуються! Жодного разу!

Якщо ви хочете, щоб на вас посилалися, ви маєте бути помітними.

Той, хто публікується у відомих журналах, таких як Nature чи Science, зазвичай отримує багато уваги. Але як щодо нас? Як прості смертні можуть стати помітними?

Просто виконайте ці чотири кроки:

Отримайте сексуальну назву

дослідження

Повірте, наука - це все про привабливість. Існує надто багато публікацій, а ваш читач має обмежений час на пошук потрібної інформації. Зацікавте читача з першого погляду - і ви вже на півдорозі до мети.

 

Вибирайте ключові слова з розумом

дослідження

Ключові слова - це те, як інші люди знайдуть вашу роботу. Не витрачайте ключові слова на слова, які не відображають суть вашого дослідження.

 

Попрацюйте над своїм резюме

дослідження

Час дорогоцінний, і ніхто не буде читати ціле дослідження, щоб з'ясувати, чи буде воно корисним. Якщо вам вдалося зацікавити читача заголовком або ключовими словами, це чудово! Тепер у вас є анотація, щоб продати своє дослідження, використовуючи трохи більше інформації. Напишіть анотацію таким чином, щоб представити релевантну інформацію, яка міститься у вашій роботі, і завоювати читача.

 

Зображення варте тисячі слів

дослідження

Якщо ви не змогли впоратися з іншими трьома кроками, не хвилюйтеся. Зосередьтеся на створенні чудової графічної анотації, яка розповість історію вашої роботи або покаже важливу частину ваших результатів.

Супер круті дані, які ви маєте, загубляться між абзацами, тому використовуйте інфографіку, щоб привернути увагу читачів і презентуйте те, що є найкращим у вашій роботі!

Тепер ви знаєте, що робити, ЗРОБІМО ЦЕ!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони