Jak prezentować procedury chirurgiczne podczas zajęć i prezentacji? Nie zawsze łatwo jest przykuć uwagę naszych studentów i przedstawić interesujące i pouczające zajęcia. Treści wizualne są doskonałym narzędziem pomagającym w tym procesie. Musisz stworzyć atrakcyjne slajdy, które podkreślą główne informacje i przyciągną uwagę odbiorców. Jednak trudno jest znaleźć dobre obrazy do wyjaśnienia procedur naukowych i medycznych. Co więcej, czasami trzeba pokazać trudne procedury, takie jak operacje. W takich przypadkach prawdziwe obrazy z dużą ilością krwi i rozciętymi ciałami mogą dezorientować odbiorców. Możesz więc użyć ilustracji medycznych, aby złagodzić wpływ takich scen i lepiej wyjaśnić szczegóły procedury.

Atrakcyjne ilustracje przyciągają wzrok i ułatwiają zrozumienie na pierwszy rzut oka.

Na przykład, spójrz na te szablony, które pokazują techniki wstrzykiwania i jak wykonać procedurę węzła chirurga:

preview_79010

preview_79004

Wszystkie te szablony są dostępne na Mind the Graph, platformie internetowej, która pozwala lekarzom i naukowcom usprawnić komunikację naukową i tworzyć świetne plakaty naukowe. Dysponujemy biblioteką z tysiącami ilustracji medycznych, dzięki czemu można tworzyć prezentacje na zajęcia z wykorzystaniem dokładnych i atrakcyjnych ilustracji.

Muszę pokazać konkretny zabieg chirurgiczny, więc jak mogę uzyskać ilustracje medyczne, których potrzebuję?

Wystarczy zapytać! Większość naszych ilustracji opiera się na prośbach od naszych subskrybentów. Jeśli jesteś subskrybentem mind the graph, napisz do nas i wyślij obraz jako odniesienie (może to być szkic odręczny), a my zrobimy to za Ciebie.

Spójrz na te szablony procedur medycznych:

preview_79012

preview_79003

chirurgia_medycyna

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem mind the graph i chcesz ulepszyć swoje zajęcia, zacznij już teraz korzystać z mind the graph:

start_get

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony