Piątek to dzień, w którym prezentujemy nasze nowe ilustracje naukowe i medyczne, które pozwalają naszym użytkownikom tworzyć nagradzane plakaty naukowe. Mamy już ponad osiem tysięcy ilustracji w naszej bibliotece, które są dostępne dla wszystkich użytkowników wykresów umysłu (w tym użytkowników bezpłatnych). Dzięki tym ilustracjom możesz tworzyć graficzne streszczenia, infografiki, dokumenty, plakaty, zajęcia i wszystko, co chcesz. Tak więc, jeśli jesteś użytkownikiem mind the graph, nie zapomnij co tydzień sprawdzać nowości na naszym blogu lub platformie. Ale jeśli nigdy nie próbowałeś Mind the Graph, możesz zacząć teraz za darmo.

ilustracje naukowe do wykresów

Zobaczmy więc nowe ilustracje medyczne

Ludzkie serce z osierdziem

osierdzie serca

Ludzkie emocje i objawy

ludzkie emocje

Autofagia

autofagia ilustracje medyczne mind the graph

Nerki różnych gatunków zwierząt 

nerka bydlęca

Warstwy rogówki i łożyska

warstwy rogówki

Czy mogę używać ilustracji Mind the graph w moich publikacjach?

Tak. Możesz korzystać z Mind the Graph za darmo, aby uzyskać dostęp do tysięcy ilustracji naukowych. Co więcej, możesz korzystać z bezpłatnego planu tak długo, jak chcesz. Darmowy plan nie ma jednak nieograniczonych funkcji, a jako darmowy użytkownik musisz zacytować Mind the Graph i zachować znak wodny. Nie musisz tego robić, jeśli jesteś subskrybentem.

Ponadto większość naszych ilustracji jest oparta na prośbach naszych subskrybentów. Jeśli więc brakuje ci jakiejś ilustracji, możesz poprosić o nią bez dodatkowych kosztów. Niesamowite, prawda? Plan premium obejmuje nieograniczone funkcje. Jeśli więc nie jesteś jeszcze subskrybentem, możesz zacząć już dziś:

get_updated

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony