Piatok je deň, keď predstavujeme naše nové vedecké a lekárske ilustrácie, ktoré umožňujú používateľom vytvárať ocenené vedecké plagáty. V našej knižnici máme už viac ako osemtisíc ilustrácií, ktoré sú k dispozícii všetkým používateľom grafu (vrátane bezplatných používateľov). Pomocou týchto ilustrácií môžete vytvárať grafické abstrakty, infografiky, dokumenty, plagáty, triedy a čokoľvek, čo si želáte. Ak ste teda používateľom mind the graph, nezabudnite každý týždeň sledovať novinky na našom blogu alebo platforme. Ak ste však Mind the Graph nikdy nevyskúšali, môžete začať teraz zadarmo.

vedecké ilustrácie grafu

Pozrime sa na nové lekárske ilustrácie

Ľudské srdce s osrdcovníkom

srdcový perikard

Ľudské emócie a príznaky

ľudské emócie

Autofágia

autofágia lekárske ilustrácie pozor na graf

Obličky z rôznych druhov zvierat 

hovädzie obličky

Vrstvy rohovky a placenty

vrstvy rohovky

Môžem v publikáciách používať ilustrácie z programu Mind the graph?

Áno. Mind the Graph môžete používať bezplatne a získať tak prístup k tisícom vedeckých ilustrácií. Okrem toho môžete bezplatný plán používať tak dlho, ako chcete. Bezplatný plán však nemá neobmedzené funkcie a ako bezplatný používateľ musíte uviesť Mind the Graph a zachovať vodoznak. Ak ste predplatiteľ, nemusíte to robiť.

Väčšina našich ilustrácií je tiež založená na požiadavkách našich predplatiteľov. Ak vám teda chýba nejaká ilustrácia, môžete si ju vyžiadať bez ďalších nákladov. Úžasné, však? Prémiový plán má neobmedzené funkcie. Ak teda ešte nie ste predplatiteľom, môžete začať ešte dnes:

get_updated

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny