Cuma günü, kullanıcılarımızın yeni bilimsel ve tıbbi illüstrasyonlar oluşturmasına olanak tanıyan ödüllü bi̇li̇msel posterler. Kütüphanemizde tüm mind the graph kullanıcılarının (ücretsiz kullanıcılar dahil) kullanımına açık sekiz binden fazla illüstrasyon bulunmaktadır. Bu illüstrasyonlarla grafiksel özetler, infografikler, makaleler, posterler, dersler ve istediğiniz her şeyi oluşturabilirsiniz. Eğer bir mind the graph kullanıcısıysanız, her hafta blogumuzdaki veya platformumuzdaki haberleri kontrol etmeyi unutmayın. Ancak, Mind the Graph'yi hiç denemediyseniz, şimdi ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

grafi̇ğe di̇kkat edi̇n bi̇li̇msel resi̇mler

Şimdi yeni tıbbi illüstrasyonları görelim

Perikardlı insan kalbi

kalp perikardı

İnsan duyguları ve semptomları

insan duyguları

Otofaji

otofaji̇ tibbi̇ i̇llüstrasyonlar grafi̇ğe di̇kkat edi̇n

Farklı hayvan türlerinden böbrekler 

büyükbaş hayvan böbreği

Kornea katmanları ve plasenta katmanları

kornea tabakaları

Mind the graph çizimlerini yayınlarımda kullanabilir miyim?

Evet. Mind the Graph'yi binlerce bilimsel illüstrasyona erişmek için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz planı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ancak ücretsiz plan sınırsız özelliklere sahip değildir ve ücretsiz bir kullanıcı olarak Mind the Graph'den alıntı yapmanız ve filigranı saklamanız gerekir. Eğer abone iseniz bunu yapmanıza gerek yok.

Ayrıca, illüstrasyonlarımızın çoğu abonelerimizden gelen taleplere dayanmaktadır. Yani, herhangi bir illüstrasyonu kaçırırsanız, hiçbir ekstra ücret ödemeden talep edebilirsiniz. Harika, değil mi? Premium planda şunlar var sinirsiz özelli̇kler. Henüz abone değilseniz, bugün başlayabilirsiniz:

get_updated

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar