Olá! Sexta to dzień, w którym zaprezentujemy najlepsze wydarzenia tego semestru. Jak zapewne wiesz, w Mind the Graph co tydzień dodajemy nowe ilustracje medyczne i naukowe. Ponadto posiadamy największą bibliotekę ilustracji naukowych, z ponad milionem dostępnych dla wszystkich użytkowników grafiki (w tym użytkowników bezpłatnych). W tym tygodniu dodaliśmy wiele nowych ilustracji dotyczących pediatrii i anatomii człowieka.

Większość naszych nowych ilustracji opiera się na prośbach naszych klientów. W takim przypadku, jeśli nie znajdziesz odpowiedniego obrazu, solicitar e faremos em alguns dias.

Nowe ilustracje pediatryczne 

Kabina dziecięca

Oficjalnie są to najlepsze ilustracje tego tygodnia:

baby_head_scientifc_illustrations

Cérebro imaturo

Rozwijający się cérebro imaturo nie jest po prostu małym dorosłym cérebro, ale posiada unikalne właściwości fiskalne. Obejmują one procesy neuronalne, które znacznie różnią się od tych w wieku dorosłym, są zwykle trwalsze i mniej selektywne ( Referencje ).

Te trzy rodzaje kory mózgowej są obecnie dostępne dla Ciebie:

baby_face_brain_scientifc_illustrations

baby_brain_scientifc_illustrations

Cérebro cortado para mostrar hemorragia

Oprócz czystego srebra dodaliśmy również ilustracje wyjaśniające uszkodzenia i krwotoki w srebrach imaturos:

brain_hemmorrhage_scientifc_illustrations

Są to nasze najnowsze ilustracje pediatryczne, ale mamy też własną bibliotekę z innymi milionami ilustracji. Możesz zweryfikować dzieci za pomocą bezpłatnego konta na naszej platformie.

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

Czy mogę użyć tych ilustracji w swoich publikacjach?

Sim. Mind the graph to internetowa platforma DIY umożliwiająca naukowcom tworzenie własnych życiorysów, prezentacji i informacji. W rzeczywistości jest to największa biblioteka ilustracji naukowych online. Aby rozpocząć, możesz utworzyć bezpłatne konto i zacząć tworzyć swoje ulubione obrazy. Podobnie, możesz użyć mind the graph, aby znaleźć najlepsze ilustracje naukowe dla siebie i połączyć je w swoim CV. Możesz pozostać darmowym użytkownikiem przez określony czas. No entanto, se você quiser  dostęp do wszystkich zasobów  można aktualizować do nieograniczonej liczby.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony