Графічні реферати для Springer

Після довгих років навчання та роботи в лабораторії ви нарешті отримали дані для публікації своєї роботи. Як захоплююче, чи не так?

Якщо ви перебуваєте на завершальному етапі підготовки до публікації нової статті, ви, напевно, помітили, що графічний реферат є обов'язковим для публікації в декількох наукових журналах. Сюди входять журнали дуже популярних видавництв для публікації наукових робіт, таких як Elsevier і Springer.

Springer - це видавництво, яке видає понад 2900 журналів у різних наукових галузях. У них є рекомендації, які допоможуть вченим, зацікавленим у публікації нової статті, включаючи розділ про графічні анотації. Я використовував їхні рекомендації, щоб організувати цей посібник про те, як створити графічний реферат для "Спрінгер".

Навіщо створювати графічну анотацію?

Графічні анотації - це візуальне представлення основної суті вашої роботи, що дозволяє читачам з першого погляду побачити короткий зміст вашої статті, а потім вирішити, читати її - чи ні.

У світі, де ніхто не має часу на роздуми, а також безмежного океану доступної інформації, вам потрібно бути впевненим у собі та привабливим, щоб достукатися до своєї аудиторії. Зрештою, ви наполегливо працювали, щоб отримати свої результати, і хочете, щоб люди про це дізналися, чи не так? Графічна анотація - дуже хороший союзник у цій роботі. Ваше творіння з'явиться поруч із заголовком та іменами авторів на головній сторінці сайту.

За даними Настанови Springer, “Графічна анотація (ГА) є обов'язковою для всіх заявок", і:

Графічне зображення має на меті привернути увагу читацької аудиторії. ГА ілюструє процес або пояснює певний аспект роботи, в ідеалі - інноваційний компонент/новизну. Графічна анотація повинна відповідати тим же рекомендаціям щодо формату, що і файли рисунків, за винятком того, що вона не вимагає підпису. ГА буде відображатися на сайті онлайн публікації, але не з'явиться в друкованому вигляді. ГА не може бути одним з рисунків рукопису, позначених як "Рисунки"."

Керівні принципи Springer

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Я чув, як багато науковців скаржилися на складність створення візуальної репрезентації. Зрештою, ми не дизайнери, і точні наукові ілюстрації не завжди легко знайти. Але, знаєте, саме тому ми створили Mind the Graph, чи не так? Ми хочемо дати можливість вченим розповідати про науку візуально, у привабливій формі.

Один графічний абстрактний приклад, створений з використанням шаблонів Mind the Graph, доступних для наших користувачів:

Що мені потрібно знати, щоб створити графічний реферат для Springer?

Найважливіша інформація вашої статті.

Графічна анотація існує для того, щоб узагальнити зміст. НЕ намагайтеся помістити всі ваші дані в графічну абстракцію. Це приманка, щоб повідомити основне і залучити читача до отримання додаткової інформації.

Mind the Graph Шаблон графічної анотації
Mind the Graph Шаблон графічної анотації

Ознайомтеся з рекомендаціями журналу, в якому ви хочете опублікуватися

Для всі журнали групи Springer "У нас тут є вказівки є:

  • GA має бути 8 см (3,15 дюйма) завширшки та 4 см (1,57 дюйма) заввишки при друку в повному масштабі (100%), а також мати високу якість зображення та тексту. Будь ласка, переконайтеся, що ілюстрація зберігає це співвідношення сторін і залишається інформативною після зменшення.

Для розміру 8 см (3,15 дюйма) x 4 см (1,57 дюйма) вам потрібно встановити розмір вашого творіння 500X250 пікселів або більше. У Mind the graph ви можете використовувати до 1500×750 пікселів у форматі графічної абстракції.

  • Малюнок повинен бути в одному з наступних типів файлів: .tiff, .eps, .jpg, .bmp, .doc або .pdf. Для "растрових" зображень (.pdf, .doc, .bmp, .jpg) роздільна здатність повинна бути не менше 300 dpi.

На Mind the Graph ви можете завантажити в pdf, tiff та png у форматах з роздільною здатністю 300 dpi (висока роздільна здатність).

  • Додайте коротку назву та опис (близько 50 слів).

Ідея графічного реферату полягає в тому, щоб показати ваші дані у візуальній формі, тому основна увага повинна бути приділена ілюстраціям, діаграмам та іншим візуальним елементам. Текст є вторинним елементом, який допомагає зрозуміти.

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Візерунчасті та красиві ілюстрації додають цінності вашій роботі.

Що ж, після багатьох років досліджень і отримання результатів настав час публікувати. Зображення та ілюстрації повинні бути на тому ж рівні, що й ваше дослідження. В іншому випадку це може надати вашій роботі непрофесійного вигляду.

Всі іконки галереї Mind the Graph науково точні і дуже красиві, з чистим і сучасним дизайном. Безсумнівно, це підвищить цінність вашої роботи.

Mind the Graph Галерея
Mind the Graph Галерея

Як використовувати Mind the Graph для створення мого Springer?

Створіть обліковий запис, якщо у вас його ще немає.

Це дуже легко зробити створити обліковий запис в Mind the Graph. У нас є безкоштовний план з обмеженими можливостями та ілюстраціями з водяними знаками.

Якщо ви вирішите стати безкоштовним користувачем, ми не будемо запитувати жодної інформації про кредитну картку чи платіжну інформацію, і ви можете бути безкоштовним користувачем стільки, скільки захочете.

Натисніть, щоб зареєструватися зараз!
Натисніть, щоб зареєструватися зараз!

Я рекомендую вам почати як безкоштовний користувач, щоб спробувати, а потім підписатися на користуйтеся всіма функціями і створити дуже професійний графічний реферат.

Перейдіть до розділу "Мої роботи" і створіть нову або виберіть шаблон.

На сторінці "Мої роботи" зібрані та відображені всі ваші роботи. Натисніть на одне з них, щоб відредагувати або створити нове.

мої творіння
Розділ моїх творінь на Mind the Graph.

Це важливо: Якщо ви є передплатником, вам не потрібно починати з чистого аркуша. Перейдіть до нашої галереї та оберіть свій улюблений шаблон. 

Встановіть розмір полотна на Springer.

Співвідношення ширини до висоти - два до одного: 500x250px

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Шукайте ілюстрації з вашої сфери діяльності.

Ми маємо величезну бібліотеку наукових ілюстрацій. Шукайте за назвою або категорією ілюстрацій, пов'язаних з вашою сферою роботи, та обирайте найкращі для вас.

Це важливо: Якщо ви не знайшли потрібну ілюстрацію, не хвилюйтеся. Передплатники можуть замовити нові ілюстрації без додаткової оплати. 

Поєднуйте елементи, щоб створити історію.

Всі ілюстрації від Mind the Graph мають шаблон дизайну, тому ви можете змішувати їх і створювати гармонійні композиції.

графічний реферат для Springer

Додайте текст, завантажте зображення та змініть фон.

Спробуйте різні кольори, шрифти та змініть розмір елементів, щоб побачити можливі комбінації. Ви також можете завантажити фотографію або зображення діаграми, щоб доповнити свій графічний реферат.

preview_163493

Ми працюємо над тим, щоб зробити цей процес легким, інтуїтивно зрозумілим та цікавим. Перегляньте наше навчальне відео з покроковим описом процесу створення:

Ви готові спробувати?

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони