Багато наукових журналів вимагають графічні анотації для публікації статей. Графічний або ілюстрований реферат (адже одна картинка варта тисячі слів) допомагає читачеві зрозуміти основну інформацію з першого погляду.

Різні журнали мають різні правила оформлення графічних анотацій, і це може зробити процес публікації ще складнішим. Тому, щоб допомогти вам у цьому процесі, я створив підручник про те, як створити графічну анотацію для Elsevier.

Короткий опис того, що очікується від графічна анотація: "Графічна анотація повинна дозволити читачам швидко отримати уявлення про основну ідею статті і призначена для заохочення перегляду, сприяння міждисциплінарним дослідженням і допомогти читачам швидше визначити, які статті найбільш відповідають їхнім науковим інтересам.

Автори повинні надати зображення, яке чітко представляє роботу, описану в статті. Ключовий рисунок з оригінальної статті, що узагальнює зміст, також може бути поданий у вигляді графічної анотації".

Це гарний приклад графічної анотації схеми, що ілюструє результати дослідження в статті

Ви можете знайти інструкції на сайті Elsevier. Однак ми організували ту саму інформацію у короткому відео, щоб ви могли легко почати створювати графічні реферати.

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Перегляньте відео нижче та поділіться своїми відгуками.

Перед цим варто швидко розібратися, що таке анотація. Анотація - це, по суті, короткий підсумок вашої наукової роботи, зазвичай один-два абзаци, довжиною близько 250 слів.

Вона повинна чітко описувати проблему, методологію, основні результати та висновки.

Добре написана анотація дозволяє читачам швидко зрозуміти суть вашої статті і готує їх до детальної інформації, аналізу та аргументації у вашій повній статті.

Він має бути точним у формулюваннях, зрозумілим для широкої аудиторії та слугувати "гачком" для вашої аудиторії.

Часто існує суворе обмеження на кількість слів, тому обов'язково перевірте вимоги журналу. З огляду на це, ось зразок реферату обсягом до 300 слів з дослідження в галузі медичних наук:

"Південно-західний чагарник Juniperus communis (Ялівець) має багато важливих лікувальних властивостей у культурі корінних американців, які не були доведені науково. Одним з популярних способів використання ялівцю, окрім його детоксикаційної дії, є його здатність відлякувати комах. Це дослідження зосереджене на розробці репеленту з ефірної олії ялівцю, отриманої шляхом парової дистиляції. 50 г свіжих ягід були зібрані і висушені протягом 5 днів і поміщені в склянку з 100 мл води для перегонки з парою за допомогою набору для перегонки з боросилікатними речовинами Flinn Scientific Borosilicate Lab Kit. Витягнуту олію збирають і розбавляють 70% у трьох окремих контейнерах, які потім переливають у пляшки з розпилювачем. Випробування включало розпилення розведеного зразка в скляну банку з Anopheles juidthae (звичайним комаром НМ) і порівняння його з ефектом комерційного репеленту. Після тестування і порівняння результатів, комерційний засіб від комах показав, що він є кращим засобом від комах порівняно з розведеною ефірною олією J. communis. Однак ефірна олія також має потенціал відлякування комах".

Це чудовий приклад анотації, і ви можете наслідувати його для створення анотації до статті. Ось приклад написання реферату ppt для подальшого читання. Ви можете знайти рекомендації Elsevier щодо оформлення рефератів тут.та реферативний формат Elsevier тут..

З прикладом тексту реферату ми розібралися, давайте зануримося в те, як створити графічний реферат... (див. приклади нижче, а також кілька шаблонів на нашому сайті).

Створення графічного реферату за допомогою Mind the Graph

На нашій платформі ви знайдете всі необхідні інструменти для створення графічної анотації. У цьому відео ви можете побачити крок за кроком, як створити власний графічний реферат для Elsevier:

 

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Інструкція зі створення графічного реферату для Elsevier:

Графічна анотація повинна бути одним графічним файлом і допомагати візуалізувати один процес у чіткій та описовій формі. Для зручності сприйняття графічна анотація повинна мати чіткий початок і кінець, бажано, щоб вона "читалася" зверху вниз або зліва направо. Намагайтеся мінімізувати відволікаючі фактори і максимально прибрати елементи, що заважають.

Ось кілька прикладів графічних анотацій, які допоможуть вам зрозуміти.

Розмір зображення: Будь ласка, надайте зображення розміром не менше 531 x 1328 пікселів (ВхШ) з мінімальною роздільною здатністю 300 dpi. Якщо ви надсилаєте зображення більшого розміру, будь ласка, дотримуйтесь того ж співвідношення (200 по висоті х 500 по ширині). Зверніть увагу, що ваше зображення буде пропорційно масштабовано, щоб воно вмістилося у доступне вікно на ScienceDirect - прямокутник розміром 500 на 200 пікселів.

Шрифт: Будь ласка, використовуйте шрифт Times, Arial, Courier або Symbol з достатньо великим розміром шрифту, оскільки зображення буде зменшено, щоб вмістити зміст у вікно висотою 200 пікселів.

Тип файлуфайли: бажані типи файлів - TIFF, EPS, PDF або файли MS Office.

Не слід додавати ніякого додаткового тексту, конспекту чи синопсису. Будь-який текст або підписи повинні бути частиною файлу зображення. Будь ласка, не використовуйте зайві пробіли або заголовок "Графічна анотація" у файлі зображення.

Якщо ви не знайшли потрібних вам ілюстрацій або зображень Elsevier в Mind the Graph, ви можете замовити нові ілюстрації, просто надіславши листа на адресу contact@mindthegraph.com..

infographic63724-3
logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони