Подання інформації у вигляді візуальних активів допомагає читачам ефективно та результативно засвоювати складні теми; це стосується як графічні реферати і інфографіка. Інфографіка були використані для навчання величезної аудиторії в соціальних мережах та на інших цифрових платформах. 

Більше того, графічні рефератиякі є візуальним представленням письмової анотації наукової роботи, все частіше використовуються для просування нових результатів досліджень у широкому діапазоні галузей.

Акцент тут робиться не на конкуренції між цими двома типами, а на корисності кожного формату і, як наслідок, на дизайнерських відмінностях, які необхідно застосовувати при створенні кожного з цих ефективних інструментів візуальної комунікації.

Що таке графічні реферати?

A графічна анотація це ілюстрація з однієї панелі, призначена для швидкого розуміння читачами основної думки наукової статті; зазвичай використовується в соціальних мережах та на веб-сайтах журналів. 

Існує безліч думок щодо того, яку інформацію слід включати до графічна анотація. Деякі експерти радять включати весь текст анотації, наприклад, вихідну інформацію, проблему, на вирішення якої спрямоване дослідження, результати дослідження, висновки та наслідки, і, можливо, навіть використану методологію. 

На жаль, оскільки їх не можна знайти в пошукових системах наукової літератури, не можна очікувати, що вони замінять текстову анотацію. Тому майте на увазі, що ваш графічна анотація має супроводжувати, а не замінювати вашу письмову анотацію.

Поради щодо вибору графічного реферату

  • Ознайомтеся з рекомендаціями: Якщо ви подаєте своє дослідження на публікацію, не забудьте перевірити їхні стандарти графічного оформлення рефератів. 
  • Підсумуйте свої важливі висновки: Мета використання графічного реферату - стисло підсумувати результати вашого дослідження.
  • Використовуйте ключові фрази або ключові слова: Оскільки ви не повинні включати занадто багато тексту в графічну анотацію, подумайте про додавання ключових фраз і ключових слів, щоб підвищити читабельність.

Читайте нашу статтю "Як створити ефективну графічну анотацію" зрозуміти основи створення видатного графічна анотація для твоїх досліджень.

Що таке інфографіка?

Інфографіка - це візуальне представлення теми, що містить зображення та візуалізацію даних, як-от кругові та стовпчасті діаграми. Інфографіку часто розміщують на одній сторінці або вбудовують у більшу за обсягом сторінку тексту. Як наслідок, вона чудово підходить для слайдів, плакатів і роздаткових матеріалів. 

Інфографіка мають чітку функцію надання вузькоспеціалізованої інформації широкій аудиторії. Для цього вони повинні спрощувати і видаляти технічні деталі, зберігаючи при цьому правдивість і сенс оригінального тексту. Це означає, що аудиторія, яка мала б труднощі з оригінальною темою, може зрозуміти і застосувати отримані знання на практиці.

Поради щодо вибору інфографіки

  • Виберіть відповідний візуальний стиль для вашої інфографіки: Дані можуть бути представлені в різних форматах, тому переконайтеся, що ви вибрали найбільш відповідний для ваших даних: кругові діаграми, гістограми, карти, часові шкали тощо.
  • Подумайте про свою цільову аудиторію: Визначте, якого навчання потребує ваша аудиторія, наскільки глибоко вони розуміються на заданих темах і які візуалізації їх зацікавлять.
  • Заголовок: Перше, на що зверне увагу читач, перш ніж прочитати деталі вашої інфографіки, - це заголовок. Він повинен зацікавити його.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як вибрати правильну інфографіку для вашого дослідження, ознайомтеся зі статтею "Найпростіший спосіб створити інфографіку" для отримання додаткової інформації.

У чому різниця між графічною анотацією та інфографікою?

Підсумовуючи, можна сказати, що відмінності між ними незначні, але вони існують. Інфографіка є графічним представленням інформації, а візуальні абстракції є підтипом інфографіка які використовуються для узагальнення висновків статті. 

Основна відмінність полягає в тому, що графічна анотація часто складаються з невеликої кількості тексту або взагалі не містять його. Як наслідок, вони, як правило, краще виражають загальні висновки або ключові результати дослідження. А також інфографіказ іншого боку, відображатиме більше тексту, що, можливо, забезпечить сильнішу структуру розповіді для резюме.

Де знайти безкоштовний конструктор інфографіки та наукові ілюстрації?

Тепер ви розумієте важливість використання інфографіки у ваших дослідженнях, Mind the Graph має на меті спростити вам життя, пропонуючи простий у використанні інструмент з величезною кількістю шаблонів, які ви можете використовувати відповідно до теми вашого дослідження. Ви можете вибрати шаблон, який найкраще відповідає вашим потребам, і змінити все, що в ньому знаходиться. Ви можете змінювати текст, шрифт, кольори, іконки та все інше!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони