Наука працює разом з багатьма іншими галузями - як і має бути завжди! Сьогодні ми зібрали для вас найкраще з науки онлайн у трьох різних галузях: мистецтво, технології та комунікація.
Чому? Тому що ми вважаємо, що нам потрібно думати про науку по-іншому. І під "по-іншому" ми маємо на увазі щось дуже просте: ми повинні почати думати про науку так, щоб нею зацікавилися не-науковці.

Ми, науковці, працюємо не лише для своїх цілей. Ми працюємо для нашого суспільства і для того, щоб зрозуміти всесвіт навколо нас. Тож, чому ми повинні тримати наші знахідки при собі?
Ви можете подумати, що це безглуздо, але наведені тут приклади - це дуже творчі способи звернутися до більшої кількості людей.

І це єдина причина, чому ці приклади потрапили до Топ-3 найкращих наукових матеріалів в Інтернеті!

Врешті-решт, людина.

Чи замислюєтеся ви коли-небудь протягом дня про те, з чого складається ваше тіло? Б'юся об заклад, перше, що спадає на думку - це кістки або скелет. Правильно, але з чого ще? Фотограф Ян Кривол та цифровий художник Маркос Кей думали про дещо інше: система кровообігу. Натисніть на картинку нижче, щоб побачити їхні повні роботи.

Топ-3: найкраще з науки онлайн

360º National Geographic

Документальні фільми - це чудово, так. А як щодо того, щоб вивести їх на абсолютно новий рівень? Фільм National Geographic виробляє багато 360º відео на YouTube, щоб надати нам, любителям документального кіно, інший досвід. Ось один з моїх улюблених.

Топ-3: найкраще з науки онлайн

SciBabe: хороша наука і трохи гумору

Ні, наука - це не те, що нудно. Насправді, деякі вчені в Інтернеті доводять це. SciBabe це все, що завгодно, тільки не відстій. Завдяки точним науковим фактам та кислотним жартам, кожен може навчитися крутим речам від Іветта д'Ентремонбакалавр театрального мистецтва, бакалавр хімії та магістр криміналістики, що спеціалізується на біологічній криміналістиці.

Топ-3: найкраще з науки онлайн

 

Якщо хочеш наш топ-3 найкраще з науки в Інтернеті, перевірте "Круті наукові трюки для ваших досліджень"!Топ-3: найкраще з науки онлайн

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони