Генерувати та комунікувати науковий знання, рецензії на наукові праці є дуже важливими. Стипендії, зокрема академік оцінюється експертною оцінкою.

Статті з високим рівнем впливу рецензуються експертно відібраними редакторами і публікуються у винятково обраних журналах, які публікують статті, що матимуть значний вплив у певній галузі. Рецензування має на меті надати вдумливу критику авторського вкладу експерта, щоб стаття могла бути опублікована і поширена без обмежень. 

Рецензовану публікацію іноді називають науковим виданням. Здійснення рецензування наукових робіт, дослідженняабо пропозицій вважається необхідним для забезпечення академічної наукової якості. У цій статті ми розглянемо, що таке рецензування статей і яку користь воно може принести.

Яка основна мета рецензованої статті?

В академічних публікаціях існує велика залежність від рецензентів. Рецензування підвищує рівень наукових публікацій, покращує якість досліджень і допомагає дослідницьким співтовариствам налагоджувати зв'язки. Процес рецензування є широко визнаним і широко використовуваним методом перевірки наукових досліджень.

Метою рецензування в академічних виданнях є оцінка якості статей, що подаються до публікації. Журнали, що рецензуються, вимагають, щоб статті пройшли наступні процедури, перш ніж вони будуть опубліковані:

  • Після отримання статей від авторів редактори журналів направляють їх на рецензування експертам у цій галузі. Рецензування проводиться фахівцем, який спеціалізується в тій самій галузі, що й автор.
  • Об'єктивні рецензенти ретельно оцінюють подані рукописи на предмет якості.
  • Методологія дослідження і процедури оцінюються рецензентами на предмет їхньої обґрунтованості.
  • Потім пропонується внести зміни, якщо це необхідно.
  • Статті відхиляються на підставі того, що їм бракує академічної достовірності та якості.

Прийнята рецензована стаття є репрезентативною для якісного дослідження в певній галузі, оскільки рецензовані журнали не публікують статті, які не відповідають стандартам дисципліни.

Як найкраще знайти рецензовані статті?

Якщо ви шукаєте рецензовані джерела, вам варто почати з перегляду бази даних вашої бібліотеки. Зазвичай бібліотеки дозволяють звузити пошук і відображати лише наукові статті, але це не завжди можливо.

Крім того, ви можете зазирнути на самий початок або в самий кінець журналу, щоб побачити, чи є там редакційна заява або інструкції для авторів. Журнали вказують, чи використовують вони рецензування у своїх редакційних заявах або вказівках для авторів. Статті, що пройшли рецензування, також вказуються на відповідних сторінках деяких журналів веб-сайти.

Щоб переконатися, що ваші результати будуть опубліковані в рецензованих журналах, можна скористатися наступними стратегіями:

  • Визначте, чи включені рецензовані статті в опис бази даних.
  • Для пошуку статей виберіть Розширений пошук. 
  • Результати пошуку можуть бути обмежені рецензованими статтями, якщо ви встановите прапорець на екрані пошуку.
  • Якщо ви користуєтеся сайтом журналу, шукайте посилання під назвою "Інформація для авторів", "Інструкції для авторів", "Подання статей" тощо.

Статті, опубліковані в рецензованих журналах, зазвичай містять ці фактори. Проводячи дослідження для свого дисертаціяви повинні вміти визначати рецензовані джерела, використовуючи принаймні один з цих методів. 

Чи можна зробити свій Aстаття Підвищити якість, додавши більше деталей?

У науковому співтоваристві рецензовані статті - це як печатка схвалення достовірності та якості. Питання полягає в тому, як підготувати статтю, щоб вона була успішно схвалена?

Важливо писати докладно, орієнтуючись на деталі. Статті слід писати в хронологічному порядку з відповідними заголовками та розділами. По-друге, переконайтеся, що інформація була підтверджена правильним джерелом. Третя порада - зверніть увагу на специфіку та переконайтеся, що написання є граматично правильним.

Велика кількість графіки, таблиць і малюнків завжди допоможе зацікавити ваших колег. Дізнайтеся, як спростити процес створення наукової роботи тут: Наукова робота: Як написати з нуля за 5 простих кроків.

З Mind the Graphви можете створювати приголомшливу інфографіку, щоб покращити візуальний привабливість ваших статей. Щоб дізнатися більше, будь ласка, відвідайте наш сайт.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони