Мені шкода це казати, але ти можеш потрапити в нудну газету. Ні, це не пов'язано з тим, що ви вивчаєте. Це пов'язано з тим, наскільки легко зрозуміти вашу роботу.

Існує кілька кроків, яких ви можете виконати, щоб зменшити свої шанси написати нудну роботу:

Розкажіть історію

Читач очікує логічного ходу думок, коли читає ваше дослідження. Якщо ваші ідеї заплутані, навряд чи хтось зацікавиться тим, про що ви говорите.

Скажи, що ти маєш на увазі.

Будьте відвертими і не додавайте несуттєвої інформації. Завжди запитуйте себе, чи є ця інформація важливою для розуміння читача.

Використовуйте візуальні потоки інформації

Можливо, ви не дуже добре вмієте писати - як і більшість з нас. Тому переконайтеся, що читачі можуть легко зрозуміти, про що ваша робота. Або, якщо ви ідеально виконали два попередні кроки, зробіть ще одну милю і вдоскональте її ще більше!

Використання візуальних потоків, можливо, найважливіший крок, якого слід дотримуватися. Щодня з'являються нові дослідження, але це не означає, що наукова комунікація є ефективною.

Хочете, щоб вас опублікували? Щоб вас цитували? Або добре комунікувати науку?
Почніть використовувати наукову інфорграфіку.

 

Переконайтеся, що ваше дослідження не перетворюється на нудну роботу

Ось приклад того, як виглядала б "звичайна" стаття без наукової інфографіки:

Ви пишете нудну роботу?

А ось справжній варіант цієї статті:

Ви пишете нудну роботу?

Візуальна інформація покращує читабельність; розплутує складну інформацію; і показує, що ви володієте власним дослідженням - це може здатися смішним, але більшість вчених не можуть ефективно пояснити власну роботу.

Ви пишете нудну роботу?

Якщо ви вважаєте, що не готові почати використовувати візуальні потоки самостійно, наш пост "Що робить інфографіку гарною?" може тобі трохи допомогти.

Ви вже витратили багато часу на розробку дивовижного дослідження. Не витрачайте всю свою роботу на написання нудної статті.

Потрібна допомога в написанні наукової роботи? Перевірте це повне електронна книга про процес підготовки науково-дослідницької роботи.


Завантажте цю електронну книгу і дізнайтеся, як написати привабливу статтю.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони