Скільки разів ви хотіли показати всім своїм друзям, наскільки крута наука насправді? Ну, оскільки я теж науковець, то можу посперечатися, що більше разів, ніж ви можете порахувати.

Я шукав в інтернеті трюки та речі, щоб показати наукові теорії чи факти. Це мали бути круті способи навчити моїх друзів чогось нового та здивувати їх.

Ось що я знайшов: Фізичка..

Круті наукові трюки для ваших досліджень

Дівчинка-фізик - це ютубер на ім'я Діана Кауерн. У неї є канал на youtube, де вона подає наукові факти у дуже веселій та дидактичній формі. Мало того, вона також представляє круті наукові трюки, які я шукав, і пояснює, як вони працюють.

Ось 3 найкращі відео про наукові фокуси, які ви можете показати друзям або просто вдома і розважитися.

Сім наукових експериментів з поверхневим натягом 

Експеримент з блискавкою! Зробіть шокуючий конденсатор

5 крутих математичних трюків ft. Технічність

Наука має бути предметом, зрозумілим будь-якій людині. Натомість ми підтримуємо дуже тісні групи людей, які обговорюють конкретні наукові теми.

Зробити наукову інформацію доступною для неспеціалізованої аудиторії - це не означає зробити веселі відео чи трюки. Будь-яка інформація, перекладена у більш простий спосіб для сприйняття складних даних, є достатньою.

Сьогодні найкращий спосіб зробити свій внесок у наукову комунікацію - це пояснити її наочно.

Наукова інфографіка або графічні реферати широко використовуються у багатьох соціальних мережах. Проте не всі науковці розуміють важливість того, щоб їхні дослідження були доступні у візуальному форматі.

Якщо вас зацікавила ця тема, але ви ще не знаєте, з чого почати, ми можемо допомогти! Ось кілька постів, які можуть вас зацікавити:

Як щодо того, щоб почати робити крутий науковий контент прямо зараз?

Круті наукові трюки для ваших досліджень

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони