Nadszedł czas, aby pokazać nowe ilustracje naukowe Mind the Graph. Jak wiecie, co tydzień dodajemy nowe ilustracje naukowe do naszej biblioteki na Mind the Graph. Mamy już ponad osiem tysięcy ilustracji i wszystkie są dostępne dla wszystkich użytkowników wykresów (w tym użytkowników bezpłatnych). Co więcej, większość naszych ilustracji jest oparta na prośbach naszych subskrybentów. Jeśli więc jesteś subskrybentem, możesz poprosić o nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze subskrybentem, ale chcesz pokazać swoje wyniki w wizualny sposób, nie trać więcej czasu:

ilustracje naukowe do wykresów

Zobaczmy więc zupełnie nowe ilustracje naukowe:

 

Mapa Tajlandii

preview_90967

Sprzęt laboratoryjny

preview_90965

Cząsteczka insuliny

preview_90966

Układ oddechowy

preview_90972

Roślina fasoli

preview_90970

Kąt repouse

preview_90973

Bezkręgowce

preview_90969

Te ilustracje i tysiące innych są dostępne na Mind the Graph. Możesz ich używać do tworzenia graficznych streszczeń, infografik, dokumentów, plakatów, zajęć i wszystkiego, co chcesz.

Chcę korzystać z ilustracji naukowych. Co powinienem zrobić?

Możesz korzystać z Mind the Graph za darmo i uzyskać dostęp do tysięcy ilustracji naukowych. Możesz korzystać z bezpłatnego planu tak długo, jak chcesz. Ale jeśli chcesz więcej zasobówpowinieneś uaktualnienie do planu premium.

Plan premium ma nieograniczoną liczbę funkcji. Nawet przy tych wszystkich dostępnych ilustracjach możliwe jest, że nadal nie znajdziesz tej, której potrzebujesz. Głównie jeśli pracujesz nad nowym eksperymentem lub leczeniem. Ale nie martw się. Jeśli jesteś subskrybentem, Możesz poprosić o to bez dodatkowych kosztów. Ale jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, nie martw się! Możesz dokonać aktualizacji już teraz, aby cieszyć się wszystkimi zaletami konta premium.

Tak więc, jeśli chcesz konkretnej ilustracji, której nie znalazłeś w Mind the Graph lub chcesz mieć pełne funkcje nieograniczonego planu, nadszedł czas na aktualizację:

ilustracje naukowe do wykresów

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony