Настав час показати нове Mind the Graph науковий ілюстрації. Як ви знаєте, щотижня ми додаємо нові наукові ілюстрації до нашої бібліотеки на сайті Mind the Графік. Зараз у нас вже більше восьми тисяч ілюстрацій, і всі вони доступні для всіх користувачів Mind Graph (включаючи безкоштовних користувачів). Більше того, більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших підписників. Отже, якщо ви є передплатником, ви можете запитувати нові ілюстрації без додаткових витрат. Однак, якщо ви ще не є передплатником, але хочете показати свої результати в візуальний не витрачайте більше часу:

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

Отже, давайте подивимося нові наукові ілюстрації:

 

Карта Таїланду

preview_90967

Лабораторне обладнання

preview_90965

Інсулін Молекула

preview_90966

Дихальна система

preview_90972

Рослина квасолі

preview_90970

Кут опори

preview_90973

Безхребетні

preview_90969

Ці та інші тисячі ілюстрацій доступні на Mind the Graph. Ви можете використовувати їх для створення графічний реферати, інфографіку, доповіді, плакати, заняття та все, що завгодно.

Я хочу використовувати наукові ілюстрації. Як мені це зробити?

Ви можете використовувати Mind the Graph безкоштовно і отримати доступ до тисяч наукових ілюстрацій. Ви можете користуватися безкоштовним планом стільки, скільки захочете. Але якщо ви хочете більше ресурсівти повинен перехід на преміум-план.

Преміум-план має необмежені можливості. Навіть маючи всі ці ілюстрації, можливо, ви все одно не знайдете потрібну вам. Особливо, якщо ви працюєте над новим експериментом або лікуванням. Але не хвилюйтеся. Якщо ви є передплатником, ви можете запросити його без додаткової оплати. Але якщо ви ще не є передплатником, не хвилюйтеся! Ви можете оновити підписку зараз, щоб користуватися всіма перевагами преміум-аккаунта.

Отже, якщо вам потрібна конкретна ілюстрація, яку ви не знайшли на Mind the Graph, або ви хочете отримати всі можливості безлімітного тарифного плану, настав час оновити його:

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони