Nadszedł czas, aby zobaczyć ilustracje naukowe, które dodaliśmy do platformy Mind the Graph w minionym tygodniu. Co tydzień dodajemy nowe ilustracje do naszej biblioteki. W związku z tym mamy miliony ilustracji dostępnych dla wszystkich naszych użytkowników (w tym użytkowników bezpłatnych).

Nasze ilustracje są precyzyjne pod względem naukowym. Ponadto mają one podkładkę, co oznacza, że możesz łączyć różne ilustracje, a końcowy wynik będzie atrakcyjny i atrakcyjny.

Jeśli jeszcze nie znasz Gráfico, ale chcesz poprawić swoją komunikację w mediach, możesz skorzystać z tej bezpłatnej usługi:

start_get

Dzisiaj obejrzymy nowe ilustracje naukowe z tego tygodnia:

Coronavírus

ilustracje naukowe

Zakwaszenie oceanu w muszlach

preview_80039

Sonda criogênica

ilustracje naukowe dotyczące dźwięków krytycznych

Urso polar 

urso polar zoologia científica

Cerastodermia

cerastoderma mente o gráfico bivalve

Cykl życia małży

cykl życia małży

Potrzebuję różnych ilustracji naukowych. Co należy zrobić?

Możesz zobaczyć wszystkie dostępne ilustracje i modele em nosso site. Pomimo tych wszystkich dostępnych ilustracji, możliwe jest, że nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz. Głównie, jeśli pracujesz nad nowym eksperymentem lub terapią. Mas não se preocupe . Większość naszych ilustracji opiera się na zamówieniach od naszych klientów, sem custo adicional .

Jeśli więc potrzebujesz specjalnej ilustracji, której nie ma w Mind the Graph, możesz zostać asystentem i poprosić o nią już teraz:

get_update

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony