Ar kada nors galvojote, koks bus kitas švietimo žingsnis? Visuotinai sutariama, kad paskaitos yra labai nuobodžios. Bet kodėl žmonės taip galvoja? Studentams ar dėstytojams tradicinės paskaitos yra pasenusios.

2013 m. paskelbtame tyrime teigiama, kad aktyvus mokymasis gerina mokinių pasiekimus gamtos mokslų, inžinerijos ir matematikos srityse. Šiame tyrime nurodyta, kad paskaitos yra neveiksmingos ir gali būti ne pati geriausia strategija, kurią reikėtų išlaikyti mūsų švietimo sistemoje.

Atrodo, kad natūralus švietimo srautas pereina prie labiau "mokymosi veikiant" stiliaus, ypač atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais pasaulis yra daug interaktyvesnis.

švietimas susitinka su technologijomis

Visi turėjome neįprastą gamtos mokslų mokytoją, kuris atlikdavo šaunius ir beprotiškus eksperimentus. Tačiau ar yra kokių nors naujų technologijų ar priemonių, kurios iš esmės pakeistų gamtos mokslų mokymą? Arba dar geriau - pakeisti mūsų požiūrį į patį mokymą?

Pavyzdžiui, ne visi žmonės turi vienodus įgūdžius ir mokosi vienodai. Mokytojas gali arba sumažinti visos grupės lygį ir pradėti nuo pagrindų, arba paskirti skirtingo žinių lygio žmones dirbti kartu ir padėti vieni kitiems.

Be to, technologijos yra čia ir toliau. Būtų nuostolinga, jei nenaudotume technologinių prietaisų švietimui ir mokinių mokymuisi gerinti.

švietimas

Atsižvelgdamos į tai, technologijų bendrovės pradeda galvoti apie švietimą kaip apie galimybę investuoti. Matome, kad įmonės keičia savo verslo strategijas, kad jos darytų didesnį socialinį poveikį.

Pagal šis tinklaraščio įrašas apie EdTech, yra nemažai privalumų, susijusių su investicijomis į švietimo technologijas, ypač dėl klasės veiklos:

  1. Organizuotumas ir veiksmingumas
  2. Gerinti bendravimą
  3.  Bendradarbiavimo skatinimas
  4. Pritraukti per vaizdinę medžiagą
  5. Ekologiškiau (vengiama švaistyti popierių)

Kai kurios bendrovės investuoja į išsamius švietimo technologijų sprendimus, pvz. "Samsung" mokykla.

Žinių platforma

"Samsung School" siūlo įvairius sąveikiųjų technologijų paketus, atitinkančius jūsų švietimo poreikius. Visą paketą sudaro pasirinktos "Samsung Galaxy" planšetės mokytojui ir kiekvienam mokiniui, interaktyvioji lenta ir belaidis daugiafunkcinis spausdintuvas. Visa tai sujungia "Samsung School" programinė įranga, kuri suteikia mokymosi valdymo sistemą ir galingus interaktyvius įrankius.

Projektas "Samsung mokykla" - tai sprendimas mokytojams, mokiniams ir tėvams, kurie nori aktyviau dalyvauti švietimo procese. Štai ko jie siekia:

Keičiasi ne tik mokyklos, bet ir visa švietimo sistema. Mokinių reikalavimą mokytis efektyviau dabar palaiko mokytojai ir technologijų pasaulis, kuriame gyvename.

Per ateinančius kelerius metus galima tikėtis daugybės kitų pokyčių. Be to, atrodo, kad technologijos pagaliau atitinka socialinius poreikius.. Ar galite įsivaizduoti, koks bus švietimas po poros metų?

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai