Mokslinės protezų iliustracijos Mind the Graph

Jei reikia mokslinių iliustracijų, čia yra vieta, turime tiesiog tūkstančius mokslinių iliustracijų, įskaitant keletą biologijos, ekologijos, gyvybės mokslų, sveikatos mokslų ir medicinos / anatomijos temų, net daugiau specifinių temų, pvz., protezų.

Mind the Graph iliustracija: Amputuotos kojos protezas
Mind the Graph iliustracija: Amputuotos kojos protezas

Tai klientų prašomų iliustracijų rinkinys, šiuo atveju - viskas, kas susiję su protezais. Puikiai tinka tyrėjams ir mokslininkams.

Peržiūrėkite keletą mokslinių iliustracijų pavyzdžių, kuriuos jau galima rasti Mind the Graph. Net jei platformoje nerasite to, ko jums reikia, užsisakykite užsakomąją mokslinių iliustracijų paslaugą.

Mind the Graph galerija
Mind the Graph galerija

Ši kolekcija gauta iš mūsų naudotojų prašymų sudaryti savo mokslo figūras, todėl turime labai daug įvairių konkrečių ir išsamių iliustracijų, tačiau nepamirškite, kad mūsų platformoje galite jas pritaikyti pagal savo poreikius.

Noriu naudoti medicinines mokslines iliustracijas iš Mind the Graph. Kaip tai padaryti?

Gerai, naudoti mūsų iliustracijas labai paprasta! Atkreipkite dėmesį į grafiką yra internetinė platforma, leidžianti mokslininkams ir mokytojams patraukliai ir profesionaliai kurti savo pristatymus, dokumentus ir grafines santraukas. Taigi, galite ją išbandyti nemokamai ir patikrinti visas turimas mokslines iliustracijas.

Mind the Graph iliustracija: Dantų protezavimas 3
Mind the Graph iliustracija: Dantų protezavimas 3

Taip pat, kaip minėjome, galite sujungti skaičius su figūromis, diagramomis, tekstu ir įkelti savo paveikslėlius, kad sukurtumėte visą prezentaciją, grafinę santrauką arba mokslinę infografiką. Nemokamu naudotoju galite būti tiek laiko, kiek norite, tačiau jūsų funkcijos bus ribotos.

Su keli doleriai per mėnesįkaip abonentas galite naudotis neribotomis funkcijomis. 

Be to, galėsite prašyti naujų ir asmeninių iliustracijų be papildomų išlaidų. Tiesą sakant, dauguma mūsų iliustracijų sukuriamos pagal prenumeratorių prašymus.

Be to, galėsite savarankiškai parengti savo pristatymą ir grafinę santrauką, prašydami tik to, kas būtina jūsų tyrimui.

Mind the Graph galerija
Mokslinės protezų iliustracijos Mind the Graph galerijoje

Ar galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip.

Mūsų tikslas - pagerinti komunikaciją mokslo srityje ir padėti mokslininkams bei gydytojams suprantamai ir patraukliai pateikti savo tyrimų rezultatus. 

Mind the Graph iliustracija: Grueno zonos Šoninis kaulas Pilnas
Mind the Graph iliustracija: Grueno zonos Šoninis kaulas Pilnas

Todėl savo kūrinius galite naudoti dokumentuose, pamokose, knygose, socialinėje žiniasklaidoje ir visur, kur tik norite. Tačiau jei esate nemokamas naudotojas, privalote išsaugoti vandens ženklą ir savo publikacijoje nurodyti Mind the Graph. Dabar, jei esate prenumeratorius, jums nereikia mūsų cituoti (bet būtų puiku, jei tai padarytumėte).

Norite užsisakyti naują ir asmeninę iliustraciją?

Spustelėkite čia tapti prenumeratoriumi ir paprašyti iliustracijos!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai