Mind the Graph üzerinde Protezin bilimsel çizimleri

Bilimsel çizimlere ihtiyacınız varsa, İşte burasıBiyoloji, Ekoloji, Yaşam Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Tıp/Anatomi gibi çeşitli konular ve hatta örneğin protez gibi daha spesifik konular da dahil olmak üzere, sizin için kelimenin tam anlamıyla binlerce bilimsel illüstrasyonumuz var.

Mind the Graph illüstrasyonu: Ampute Bacak Protezi
Mind the Graph illüstrasyonu: Ampute Bacak Protezi

Bu, müşteriler tarafından talep edilen illüstrasyonların bir koleksiyonudur, bu durumda protezle ilgili her şey. Araştırmacılar ve bilim insanları için harika.

Halihazırda mevcut olan birkaç bilimsel illüstrasyon örneğine göz atın Mind the Graph. Ve platformda tam olarak ihtiyacınız olanı bulamasanız bile, isteğe bağlı bilimsel illüstrasyon hizmetini kullanmak için abone olun.

Mind the Graph Galeri
Mind the Graph Galeri

Bu koleksiyon, kullanıcılarımızın bilim figürlerini oluşturma taleplerinden geliyor, bu nedenle çok çeşitli özel ve ayrıntılı illüstrasyonlarımız var, ancak bunları platformumuzda ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğinizi unutmayın.

Mind the Graph'deki tıbbi bilimsel illüstrasyonları kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Tamam, bizim illüstrasyonlarımızı kullanmak çok basit! Grafiğe dikkat edin bilim insanlarının ve öğretmenlerin kendi sunumlarını, makalelerini ve grafik özetlerini çekici ve profesyonel bir şekilde oluşturmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Böylece, ücretsiz olarak deneyebilir ve mevcut tüm bilimsel illüstrasyonları kontrol edebilirsiniz.

Mind the Graph illüstrasyon: Diş Protezi 3
Mind the Graph illüstrasyon: Diş Protezi 3

Ayrıca, yukarıda da belirttiğimiz gibi, şekilleri şekillerle, grafiklerle, metinlerle birleştirebilir ve tüm bir sunum, grafiksel bir özet veya bilimsel bir infografik yapmak için kendi resimlerinizi yükleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar ücretsiz kullanıcı olabilirsiniz ancak sınırlı özelliklere sahip olacaksınız.

ile aylık birkaç dolarabonesi olarak sınırsız özellikleri deneyimleyebilirsiniz. 

Buna ek olarak, hiçbir ekstra ücret ödemeden yeni ve kişiselleştirilmiş illüstrasyonlar talep edebileceksiniz. Aslında, illüstrasyonlarımızın çoğu abonelerimizden gelen taleplere dayanmaktadır.

Ayrıca, sadece araştırmanız için gerekli olanları isteyerek kendi sunumunuzu ve grafik özetinizi oluşturma özerkliğine sahip olacaksınız.

Mind the Graph Galeri
Mind the Graph Galeri'de Protez ile ilgili bilimsel çizimler

Bu illüstrasyonları yayınlarımda kullanabilir miyim?

Evet.

Amacımız bilim iletişimini geliştirmek ve bilim insanları ile doktorların elde ettikleri sonuçları anlaşılır ve dikkat çekici bir şekilde iletmelerine yardımcı olmaktır. 

Mind the Graph illüstrasyonu: Gruen Bölgeleri Lateral Kemik Tam
Mind the Graph illüstrasyonu: Gruen Bölgeleri Lateral Kemik Tam

Bu nedenle, yarattıklarınızı makalelerinizde, derslerinizde, kitaplarınızda, sosyal medyada ve istediğiniz her şeyde kullanabilirsiniz. Ancak, ücretsiz bir kullanıcıysanız, filigranı saklamanız ve yayınınızda Mind the Graph'ye atıfta bulunmanız gerekir. Şimdi, eğer bir aboneyseniz, bize atıfta bulunmanıza gerek yoktur (ancak bunu yaparsanız harika olur).

Yeni ve kişiselleştirilmiş bir illüstrasyon talep etmek ister misiniz?

Tıklayın Burada abone olmak ve illüstrasyonunuzu talep etmek için!

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar