Bilimsel çizimlere ihtiyacınız varsa, İşte burasıBiyoloji, Ekoloji, Yaşam Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Tıp/Anatomi gibi çeşitli konular ve hatta örneğin ormanlar gibi daha spesifik konular da dahil olmak üzere, sizin için kelimenin tam anlamıyla binlerce bilimsel illüstrasyonumuz var.

Bu, müşteriler tarafından talep edilen illüstrasyonların bir koleksiyonudur, bu durumda, her tür ormanla ilgili her şey. Araştırmacılar, bilim insanları ve öğretmenler için harika.

Halihazırda mevcut olan birkaç bilimsel illüstrasyon örneğine göz atın Mind the Graph. Platformda tam olarak ihtiyacınız olanı bulamasanız bile, talep üzerine bilimsel illüstrasyon hizmetini kullanmak için abone olmayı deneyin.

orman -bilimsel illüstrasyon

Mind the Graph'deki bilimsel çizimleri kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Tamam, bizim illüstrasyonlarımızı kullanmak çok basit! Grafiğe dikkat edin bilim insanlarının ve öğretmenlerin kendi sunumlarını, makalelerini ve grafik özetlerini çekici ve profesyonel bir şekilde oluşturmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Böylece, ücretsiz olarak deneyebilir ve mevcut tüm bilimsel illüstrasyonları kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, yukarıda da belirttiğimiz gibi, şekilleri şekillerle, grafiklerle, metinlerle birleştirebilir ve tüm bir sunum, grafiksel bir özet veya bilimsel bir infografik yapmak için kendi resimlerinizi yükleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar ücretsiz kullanıcı olabilirsiniz ancak sınırlı özelliklere sahip olacaksınız.

ile aylık birkaç dolar abone olarak sınırsız özellikleri deneyimleyebilirsiniz. Buna ek olarak, hiçbir ekstra ücret ödemeden yeni illüstrasyonlar talep edebileceksiniz. Aslında, illüstrasyonlarımızın çoğu abonelerimizden gelen taleplere dayanmaktadır.

Ayrıca, sadece araştırmanız için gerekli olanları isteyerek kendi sunumunuzu ve grafik özetinizi oluşturma özerkliğine sahip olacaksınız.

Bu illüstrasyonları yayınlarımda kullanabilir miyim?

Evet.
Amacımız bilim iletişimini geliştirmek ve bilim insanları ile doktorların elde ettikleri sonuçları anlaşılır ve dikkat çekici bir şekilde iletmelerine yardımcı olmaktır. 

Bu nedenle, kreasyonlarınızı makalelerinizde, derslerinizde, kitaplarınızda, sosyal medyada ve istediğiniz her şeyde kullanabilirsiniz. Ancak, ücretsiz bir kullanıcıysanız, filigranı saklamanız ve yayınınızda grafiğe atıfta bulunmanız gerekir. Şimdi, eğer bir aboneyseniz, bize atıfta bulunmanıza gerek yok (Ama yaparsanız harika olur)!

 

[Tamam, plataformu denemek istiyorum!]
logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar