Jei reikia mokslinių iliustracijų, čia yra vieta, turime tiesiog tūkstančius mokslinių iliustracijų, įskaitant keletą biologijos, ekologijos, gyvybės mokslų, sveikatos mokslų ir medicinos / anatomijos temų, net daugiau specifinių temų, pvz., miškų.

Tai klientų prašomų iliustracijų rinkinys, šiuo atveju - viskas, kas susiję su visų rūšių miškais. Puikiai tinka tyrėjams, mokslininkams ir mokytojams.

Peržiūrėkite keletą mokslinių iliustracijų pavyzdžių, kuriuos jau galima rasti Mind the Graph. Net jei platformoje nerandate to, ko jums reikia, pabandykite užsisakyti užsakomąją mokslinės iliustracijos paslaugą.

miškas - mokslinė iliustracija

Noriu naudoti mokslines iliustracijas iš Mind the Graph. Kaip tai padaryti?

Gerai, naudoti mūsų iliustracijas labai paprasta! Atkreipkite dėmesį į grafiką yra internetinė platforma, leidžianti mokslininkams ir mokytojams patraukliai ir profesionaliai kurti savo pristatymus, dokumentus ir grafines santraukas. Taigi, galite ją išbandyti nemokamai ir patikrinti visas turimas mokslines iliustracijas.

Taip pat, kaip minėjome, galite sujungti skaičius su figūromis, diagramomis, tekstu ir įkelti savo paveikslėlius, kad sukurtumėte visą prezentaciją, grafinę santrauką ar mokslinę infografiką. Nemokamu naudotoju galite būti tiek laiko, kiek norite, tačiau jūsų funkcijos bus ribotos.

Su keli doleriai per mėnesį kaip abonentas galite naudotis neribotomis funkcijomis. Be to, galėsite prašyti naujų iliustracijų be jokių papildomų išlaidų. Tiesą sakant, dauguma mūsų iliustracijų sukuriamos pagal prenumeratorių prašymus.

Be to, galėsite savarankiškai parengti savo pristatymą ir grafinę santrauką, prašydami tik to, kas būtina jūsų tyrimui.

Ar galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip.
Mūsų tikslas - pagerinti komunikaciją mokslo srityje ir padėti mokslininkams bei gydytojams suprantamai ir patraukliai pateikti savo tyrimų rezultatus. 

Todėl savo kūrinius galite naudoti dokumentuose, pamokose, knygose, socialinėje žiniasklaidoje ir visur, kur tik norite. Tačiau, jei esate nemokamas naudotojas, privalote išlaikyti vandens ženklą ir savo publikacijoje cituoti grafiką. Dabar, jei esate prenumeratorius, jums nereikia mūsų cituoti (Bet būtų puiku, jei tai padarytumėte)!

 

[Gerai, noriu išbandyti platformą!]
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai