Jei jums reikia mokslinių iliustracijų, čia yra ta vieta, kur mes turime tiesiog tūkstančius mokslinių iliustracijų, įskaitant keletą biologijos, mikrobiologijos, gyvybės mokslų, sveikatos mokslų ir medicinos temų.  

Tai klientų prašomų iliustracijų rinkinys, šiuo atveju viskas, kas susiję su mikrobiologija, virusologija ir kt. Puikiai tinka tyrėjams, mokslininkams ir mokytojams.

Peržiūrėkite keletą mokslinių iliustracijų pavyzdžių, kuriuos jau galima rasti Mind the Graph. Net jei platformoje nerandate to, ko jums reikia, pabandykite užsisakyti užsakomąją mokslinės iliustracijos paslaugą.

Ši kolekcija gaunama iš mūsų naudotojų prašymų parengti jų straipsnius, dokumentus ir santraukas, todėl turime labai daug įvairių konkrečių ir išsamių iliustracijų, tačiau nepamirškite, kad mūsų platformoje galite jas pritaikyti pagal savo poreikius.

Mikrobiologijos iliustracijos "Mind The Graph

Noriu naudoti mokslines iliustracijas iš Mind the Graph. Kaip tai padaryti?

Gerai, naudoti mūsų iliustracijas labai paprasta! "Mind the graph" - tai internetinė platforma, kurioje mokslininkai ir mokytojai gali patraukliai ir profesionaliai kurti savo prezentacijas, straipsnius ir grafines santraukas. Taigi, galite ją išbandyti nemokamai ir peržiūrėti visas turimas mokslines iliustracijas.

Taip pat, kaip minėjome, galite sujungti skaičius su figūromis, diagramomis, tekstu ir įkelti savo paveikslėlius, kad sukurtumėte visą prezentaciją, grafinę santrauką ar mokslinę infografiką. Nemokamu naudotoju galite būti tiek laiko, kiek norite, tačiau jūsų funkcijos bus ribotos.

Už kelis dolerius per mėnesį galite naudotis neribotomis abonento funkcijomis. Be to, galėsite prašyti naujų iliustracijų be jokių papildomų išlaidų. Tiesą sakant, dauguma mūsų iliustracijų sukuriamos pagal prenumeratorių prašymus.

Be to, galėsite savarankiškai parengti savo pristatymą ir grafinę santrauką, prašydami tik to, kas būtina jūsų tyrimui.

Pateikiame mikrobiologijos grafinės santraukos, sudarytos iš mūsų platformoje jau esamų vaizdų, pavyzdį. Šaunu, ar ne?

 

 Mikrobiologijos grafinė santrauka Mind the Graph

 

Ar galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip.
Mūsų tikslas - pagerinti komunikaciją mokslo srityje ir padėti mokslininkams bei gydytojams suprantamai ir patraukliai pateikti savo tyrimų rezultatus. 

Todėl savo kūrinius galite naudoti dokumentuose, pamokose, knygose, socialinėje žiniasklaidoje ir visur, kur tik norite. Tačiau, jei esate nemokamas naudotojas, privalote išlaikyti vandens ženklą ir savo publikacijoje cituoti grafiką. Dabar, jei esate prenumeratorius, jums nereikia mūsų cituoti (Bet būtų puiku, jei tai padarytumėte)!

 

Gerai, noriu išbandyti platformą! 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai