Vedecké ilustrácie protézy na Mind the Graph

Ak potrebujete vedecké ilustrácie, tu je to miesto, máme pre vás doslova tisíce vedeckých ilustrácií, vrátane niekoľkých tém z oblasti biológie, ekológie, vied o živej prírode, vied o zdraví a medicíny/anatómie, dokonca aj ďalších špecifík, ako je napríklad protéza.

Ilustrácia Mind the Graph: Protéza amputovanej nohy
Ilustrácia Mind the Graph: Protéza amputovanej nohy

Ide o zbierku ilustrácií, ktoré si vyžiadali klienti, v tomto prípade všetko, čo sa týka protéz. Skvelé pre výskumníkov a vedcov.

Pozrite si niekoľko príkladov vedeckých ilustrácií, ktoré sú už k dispozícii na Mind the Graph. A aj keď na platforme nenájdete presne to, čo potrebujete, predplaťte si službu vedeckých ilustrácií na požiadanie.

Mind the Graph Galéria
Mind the Graph Galéria

Táto kolekcia pochádza z požiadaviek našich používateľov na zostavenie ich vedeckých obrázkov, takže máme veľmi širokú škálu špecifických a podrobných ilustrácií, ale nezabudnite, že ich môžete prispôsobiť svojim potrebám na našej platforme.

Chcem použiť lekárske vedecké ilustrácie z Mind the Graph. Ako to môžem urobiť?

Ok, použiť naše ilustrácie je veľmi jednoduché! Pozor na graf je online platforma, ktorá umožňuje vedcom a učiteľom vytvárať vlastné prezentácie, dokumenty a grafické abstrakty atraktívnym a profesionálnym spôsobom. Môžete si ju teda bezplatne vyskúšať a pozrieť si všetky dostupné vedecké ilustrácie.

Ilustrácia Mind the Graph: Zubná protéza 3
Ilustrácia Mind the Graph: Zubná protéza 3

Ako sme uviedli vyššie, môžete tiež kombinovať obrázky s tvarmi, grafmi, textom a nahrať vlastné obrázky a vytvoriť tak celú prezentáciu, grafický abstrakt alebo vedeckú infografiku. Bezplatným používateľom môžete byť, ako dlho chcete, ale budete mať obmedzené funkcie.

S niekoľko dolárov mesačne, ako predplatiteľ môžete využívať neobmedzené funkcie. 

Okrem toho si budete môcť vyžiadať nové a personalizované ilustrácie bez ďalších poplatkov. V skutočnosti väčšina našich ilustrácií vychádza z požiadaviek našich predplatiteľov.

Okrem toho budete mať možnosť samostatne zostaviť vlastnú prezentáciu a grafický abstrakt, pričom budete žiadať len to, čo je potrebné pre váš výskum.

Mind the Graph Galéria
Vedecké ilustrácie protéz na Mind the Graph Gallery

Môžem tieto ilustrácie použiť vo svojich publikáciách?

Áno.

Naším cieľom je zlepšiť komunikáciu vo vede a pomôcť vedcom a lekárom oznámiť svoje výsledky zrozumiteľným a pútavým spôsobom. 

Ilustrácia Mind the Graph: Gruenove zóny Laterálna kosť Plná
Ilustrácia Mind the Graph: Gruenove zóny Laterálna kosť Plná

Preto môžete svoje výtvory použiť v dokumentoch, triedach, knihách, sociálnych médiách a v čomkoľvek chcete. Ak ste však používateľom zadarmo, musíte vo svojej publikácii zachovať vodoznak a uviesť Mind the Graph. Ak ste teraz predplatiteľ, nemusíte nás citovať (ale bolo by skvelé, keby ste to urobili).

Chcete požiadať o novú a personalizovanú ilustráciu?

Kliknite na . tu stať sa predplatiteľom a požiadať o ilustráciu!

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny