Jei jums reikia mokslinių iliustracijų, čia yra ta vieta, kur mes turime tiesiog tūkstančius mokslinių iliustracijų, įskaitant keletą biologijos, gyvybės mokslų, sveikatos mokslų ir medicinos temų.  

Tai neseniai klientų užsakytų iliustracijų rinkinys, šiuo atveju viskas, kas susiję su mokslininkų portretais. Puikiai tinka mokslo istorijai ir tam tikriems atradimams iliustruoti, šiuo atveju infektologijos ir koronavirusų tyrimų srityje.

Peržiūrėkite keletą mokslinių iliustracijų pavyzdžių, kuriuos jau galima rasti Mind the Graph. Net jei platformoje nerasite to, ko jums reikia, pabandykite užsiprenumeruoti užsakomąją mokslinių iliustracijų paslaugą..

Mokslininkų portretai

Mokslininkų portretas: Li Wenliangas. Susiję raktažodžiai mokslinės iliustracijos: mokslininkas, mokslas, laboratorija, laboratorija, tyrimai, eksperimentas, medicina, chemija, biologija, medicina, technologija, kailis, gydytojas, vyras, mokslinis, moteris, moteris, profesionalas, chemikas, įranga, vyras, vaistinė, mikroskopas, ligoninė, farmacijos, bandymas, darbas, komanda, žmonės, sveikata, švietimas, kompiuteris, biotechnologijos, tyrimas, atradimas, asmuo, tyrėjas, chemija, analizė, studentas, klinika, sveikatos priežiūra, iliustracija, plėtra, asistentas, specialistas, biochemija, vaistas, analizė, profesija
Mokslininko portretas: svarbūs tyrėjai. Pagrindinis: Li Wenliangas, infektologas, atradęs naują koronaviruso epidemiją Kinijoje

Noriu naudoti medicinines mokslines iliustracijas iš Mind the Graph. Kaip tai padaryti?

Mind the Graph yra internetinė platforma kuri leidžia mokslininkams ir mokytojams patraukliai ir profesionaliai kurti savo pristatymus, dokumentus ir grafines santraukas. Taigi, galite ją išbandyti nemokamai ir patikrinti visas turimas mokslines iliustracijas.

Taip pat galite sujungti skaičius su figūromis, diagramomis, tekstu ir įkelti savo paveikslėlius, kad sukurtumėte visą prezentaciją, grafinę santrauką ar mokslinę infografiką. Nemokamu naudotoju galite būti tiek laiko, kiek norite, tačiau jūsų funkcijos bus ribotos.

Už kelis dolerius per mėnesį galite naudotis neribotomis funkcijomis kaip abonentas. Be to, galėsite prašyti naujų iliustracijų be papildomų išlaidų. Tiesą sakant, dauguma mūsų iliustracijų sukuriamos pagal prenumeratorių prašymus.

Marie Curie mokslininkė
Spustelėkite Marijos Kiuri paveikslėlį, jei norite jį naudoti kaip šabloną Mind the Graph. Galite atnaujinti ir pridėti mūsų pageidaujamą koronaviruso tyrėją, pvz.

Ar galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip. Mūsų tikslas - gerinti komunikaciją mokslo srityje ir padėti mokslininkams bei gydytojams suprantamai ir patraukliai pateikti savo rezultatus. Savo kūrinius galite naudoti savo darbuose, pamokose, knygose, socialiniuose tinkluose ir visur, kur tik norite. Jei esate nemokamas naudotojas, privalote išsaugoti vandens ženklą ir savo publikacijoje nurodyti minėtą grafiką. Dabar, jei esate prenumeratorius, jums nereikia mūsų cituoti (Bet būtų puiku, jei tai padarytumėte)!

[Jaučiatės pasiruošę pradėti? Spauskite čia]

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai