Bilimsel illüstrasyonlara ihtiyacınız varsa, işte burası, Biyoloji, Yaşam Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Tıp alanındaki çeşitli konular da dahil olmak üzere sizin için kelimenin tam anlamıyla binlerce bilimsel illüstrasyonumuz var.  

Bu, son zamanlarda müşteriler tarafından talep edilen illüstrasyonların bir koleksiyonudur, bu durumda, bilim adamları portresi ile ilgili her şey. Bilim tarihi ve belirli keşifleri, bu durumda enfektoloji ve koronavirüs araştırmaları alanını göstermek için harika.

Halihazırda mevcut olan birkaç bilimsel illüstrasyon örneğine göz atın Mind the Graph. Ve platformda tam olarak ihtiyacınız olanı bulamasanız bile, talep üzerine bilimsel illüstrasyon hizmetini kullanmak için abone olmayı deneyin.

Bilim insanı portreleri

Bilim insanı portresi: Li Wenliang. Bilimsel illüstrasyonlarla alakalı anahtar kelimeler: bilim adamı, bilim, laboratuvar, laboratuvar, araştırma, deney, tıp, kimya, biyoloji, tıbbi, teknoloji, ceket, doktor, adam, bilimsel, kadın, profesyonel, kimyager, ekipman, erkek, eczane, mikroskop, hastane, ilaç, test, iş, takım, insanlar, sağlık, eğitim, bilgisayar, biyoteknoloji, çalışma, keşif, kişi, araştırmacı, kimyasal, analiz, öğrenci, klinik, sağlık, illüstrasyon, geliştirme, asistan, uzman, biyokimya, ilaç, analiz, meslek
Bilim insanı portresi: önemli araştırmacılar. Ana: Li Wenliang Çin'deki yeni koronavirüs salgınını keşfeden enfeksiyon uzmanı

Mind the Graph'deki tıbbi bilimsel illüstrasyonları kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Mind the Graph çevrimiçi bir platformdur bilim insanlarının ve öğretmenlerin kendi sunumlarını, makalelerini ve grafiksel özetlerini çekici ve profesyonel bir şekilde oluşturmalarına olanak tanır. Böylece, ücretsiz olarak deneyebilir ve mevcut tüm bilimsel illüstrasyonları kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca şekilleri, çizelgeleri, metinleri birleştirebilir ve tüm bir sunum, grafiksel bir özet veya bilimsel bir infografik yapmak için kendi resimlerinizi yükleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar ücretsiz kullanıcı olabilirsiniz ancak sınırlı özelliklere sahip olacaksınız.

Aylık birkaç dolar ile şunları yapabilirsiniz abone olarak sınırsız özellikleri deneyimleyin. Buna ek olarak, hiçbir ekstra ücret ödemeden yeni illüstrasyonlar talep edebileceksiniz. Aslında, illüstrasyonlarımızın çoğu abonelerimizden gelen taleplere dayanmaktadır.

Marie Curie Bilim İnsanı
Mind the Graph'de şablon olarak kullanmak için Marie Curie resmine tıklayın. Örneğin, tercih ettiğimiz koronavirüs araştırmacısını eklemek için güncelleyebilirsiniz.

Bu illüstrasyonları yayınlarımda kullanabilir miyim?

Evet. Amacımız bilim iletişimini geliştirmek ve bilim insanlarının ve doktorların sonuçlarını anlaşılır ve dikkat çekici bir şekilde iletmelerine yardımcı olmaktır. Yarattıklarınızı makalelerinizde, derslerinizde, kitaplarınızda, sosyal medyada ve istediğiniz her şeyde kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir kullanıcıysanız, filigranı saklamanız ve yayınınızda grafiğe atıfta bulunmanız gerekir. Şimdi, eğer bir aboneyseniz, bize atıfta bulunmanıza gerek yok (Ama bunu yaparsanız harika olur)!

[Başlamaya hazır hissediyor musunuz? Buraya tıklayın]

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar