Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, kuriame informacija yra visur, rasti platformą, kuri ne tik dalytųsi žiniomis, bet ir padarytų duomenis įdomius, gali būti sudėtinga. Štai kur yra Mind the Graph. Ji skirta ne tik mokslininkams ar specialistams - ji skirta visiems, kurie nori, kad jų informacija būtų išskirtinė. Pažvelkime į šiuos 13 privalumų prenumeruojant Mind the Graph kad suprastumėte, kodėl šis įrankis keičia žaidimo taisykles visiems, mėgstantiems gražius ir tikslius vaizdus.

Nebrangi kaina

"Mind the Graph" siūlo keletą aukščiausios kokybės funkcijų už kiekvienam biudžetui tinkamą kainą. Nuo 9 USD per mėnesį kainuojantys planai - nuo pradedančiųjų studentų iki garsių laboratorijų vadovų ir įmonių direktorių - Mind the Graph tikrai yra puikus sprendimas kurti vaizdinę medžiagą savo darbui.

Nuotrauka pagal airfocus svetainėje Unsplash

Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad Mind the Graph turi didžiausią pasaulyje moksliškai tikslių iliustracijų galeriją, kurioje yra daugiau nei 75 000 pasirinkimų iš 80 studijų sričių. Nuo biologijos ir medicinos iki chemijos, fizikos ir kitų sričių - mūsų biblioteka kruopščiai kuruojama taip, kad atitiktų įvairių sričių mokslininkų, pedagogų ir specialistų poreikius. Kiekviena iliustracija sukurta preciziškai tiksliai ir su dėmesiu detalėms, todėl naudotojai gali drąsiai tobulinti savo pristatymus, publikacijas ir mokomąją medžiagą vizualiai patraukliu turiniu, kuris tiksliai perteikia mokslines sąvokas ir duomenis.

Infografikos šablonai Galima rasti mūsų galerijoje! 

Pasirinktinės iliustracijos užklausa

Jei Mind the Graph galerijoje neradote savo poreikius atitinkančios iliustracijos, sukursime ją jums. Jums tereikia atsiųsti mums savo rekomendacijas ir iliustraciją galėsite gauti per 7 dienas. Mūsų atsidavusi kvalifikuotų dizainerių ir mokslininkų komanda glaudžiai bendradarbiauja su jumis, kad suprastų jūsų konkrečius reikalavimus ir užtikrintų, jog užsakomoji iliustracija tiksliai atitiktų jūsų specifikacijas. Nesvarbu, ar tai sudėtingas biologinis procesas, unikali cheminė struktūra, ar specializuota mokslinė koncepcija, esame pasiryžę pateikti individualius sprendimus, kurie pranoks jūsų lūkesčius. Be to, mūsų supaprastintas procesas užtikrina greitą pristatymą, todėl galite susitelkti į savo darbą be nereikalingo vėlavimo.

Nuotrauka pagal Louis Reed svetainėje Unsplash

Mokslininkų kuruojamas turinys

Mums svarbiausia - tikslumas. Todėl visas Mind the Graph pateiktas iliustracijas kuruoja pasaulinis mokslininkų tinklas. Kiekviena mokslinė iliustracija pereina griežtą procesą, kruopščiai sukurtą profesionalų ir griežtai patikrintą kiekvienos srities specialistų. Mūsų komanda užtikrina, kad kiekvienas vaizdinis atvaizdas ne tik atitiktų aukščiausius mokslinio tikslumo standartus, bet ir veiksmingai, aiškiai ir patraukliai perteiktų sudėtingas sąvokas. Pasitelkdami įvairių sričių specialistų žinias, garantuojame, kad mūsų iliustracijos yra ne tik vizualiai patrauklios, bet ir moksliškai pagrįstos, todėl naudotojai gali drąsiai jas naudoti savo tyrimuose, pristatymuose ir mokomojoje medžiagoje.

Toliau pateiktas paveikslėlis yra vienas iš daugybės gerų tikslumo pavyzdžių. Jame pavaizduota "Ecmo" įranga Chirurgija Širdies ir kraujotakos sistemos priekis. Galima rasti mūsų galerijoje.

Patogi vartotojui sąsaja

"Mind the Graph" siūlo patogią sąsają, kurioje per kelias minutes galite lengvai sukurti stulbinančius vaizdus - nereikia jokių dizaino įgūdžių. Mūsų intuityvi platforma užtikrina vientisą patirtį, lengvai vedančią jus per vaizdinės medžiagos kūrimo procesą. Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, ar naujokas, mūsų įrankiais bus paprasta naudotis, todėl galėsite susitelkti į savo idėjų įgyvendinimą be jokių nereikalingų komplikacijų.

Be to, mūsų speciali palaikymo komanda visada pasirengusi padėti, jei projektavimo proceso metu kiltų kokių nors sunkumų. Suteikdami skubią ir asmeninę pagalbą, užtikriname, kad gausite reikiamą paramą, kad įveiktumėte bet kokias kliūtis ir veiksmingai pasiektumėte savo vizualinės komunikacijos tikslus.

piktogramos

Nuo mokslininkų mokslininkams

"Mind the Graph" atsirado dėl poreikio sukurti nesudėtingą programinę įrangą gražiems moksliniams vaizdams kurti. Istorija prasidėjo nuo neurologo, kuris, nusivylęs tikslių paveikslėlių trūkumu "Google" ir nesuskaičiuojamomis valandomis, praleistomis su "PowerPoint", suvienijo jėgas su talentingu dizaineriu ir įgudusiu programinės įrangos inžinieriumi. Kartu jie ėmėsi misijos iš esmės pakeisti mokslinių vaizdinių priemonių kūrimo būdą.

Po kelerių bendradarbiavimo ir inovacijų metų mindthegraph.com tapo pagrindiniu įrankiu, leidžiančiu per kelias minutes sukurti moksliškai tikslius vaizdinius, supaprastinant procesą, kuris anksčiau užimdavo valandų valandas brangaus laiko. Šiandien, praėjus dešimtmečiui, Mind the Graph liudija bendradarbiavimo ir naujovių galią, suteikdama mokslininkams, pedagogams ir specialistams visame pasaulyje galimybę veiksmingai ir vaizdžiai perteikti savo idėjas.

Nuotrauka pagal Trust "Tru" Katsande svetainėje Unsplash

Individualus dizainas

"Mind the Graph" svetainėje galite naudotis veiksmingiausiais įrankiais ir funkcijomis, kad galėtumėte patys kurti gražius ir tikslius dizainus. Tačiau jei turite ribotą terminą arba net jei nenorite susitepti rankų, taip pat galite užsisakyti individualų dizainą. Mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi sukurti gražius ir profesionalius dizainus, tokius kaip plakatai, infografikos, grafinės santraukos ir kt. specialiai pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar dirbate laikydamiesi griežtų terminų, ar siekiate patobulinti savo vizualinį turinį naudodami pagal užsakymą sukurtus dizainus, mūsų komanda yra pasiryžusi pasiekti išskirtinių rezultatų, kurie prikaustytų jūsų auditorijos dėmesį ir veiksmingai perteiktų jūsų žinutę.

Naudodamiesi "Mind the Graph" užsakomojo dizaino paslaugomis galite pasitikėti, kad jūsų vizualinės komunikacijos poreikiai yra patikimose rankose, todėl galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia - dalytis savo tyrimais, idėjomis ir įžvalgomis su pasauliu.

Leidimas profesionaliai publikuoti

Užsisakę vieną iš galimų mokamų planų ne tik gausite prieigą prie iliustracijų be vandens ženklų, bet ir įgysite visas autorių teises, todėl galėsite drąsiai ir autoritetingai skelbti savo darbus. Turėdami po ranka gražiausias ir tiksliausias pasaulyje iliustracijas, galite veiksmingai perteikti sudėtingas temas lengvai suprantamais vaizdiniais, kurie sukels atgarsį jūsų auditorijoje.

Nesvarbu, ar esate mokslininkas, skleidžiantis novatoriškus atradimus, ar pedagogas, dalijantis žinias studentams, ar specialistas, skelbiantis įžvalgas kolegoms ir klientams, mūsų platforma suteikia jums įrankius, kurių reikia, kad pasiektumėte didesnę auditoriją ir padarytumėte ilgalaikį poveikį. Naudodamiesi Mind the Graph, savo vizualinės komunikacijos pastangas pakylėsite į naujas aukštumas, užtikrindami, kad jūsų žinutė bus ne tik išgirsta, bet ir suprasta bei įvertinta visų, kurie su ja susidurs.

Nuotrauka pagal Danas Dimmokas svetainėje Unsplash

+300 šablonų, nuo kurių galite pradėti

Sukurti dizainą nuo nulio iš tiesų gali būti nelengva užduotis, tačiau su "Mind the Graph" jums nereikės pradėti nuo nulio. Siūlome daugiau nei 300 šablonų, kuriuos kruopščiai sukūrė mūsų dizainerių komanda, todėl turėsite tvirtą pagrindą, kuriuo galėsite remtis. Nesvarbu, ar kuriate plakatą, infografiką, ar grafinę abstrakciją, mūsų šablonai apima daugybę stilių ir paskirčių, todėl lengviau nei bet kada anksčiau rasite tobulą atspirties tašką savo projektui. Be to, mūsų intuityvūs redagavimo įrankiai leidžia lengvai pritaikyti kiekvieną dizaino aspektą. Galite visiškai kontroliuoti galutinę vaizdinės medžiagos išvaizdą - nuo spalvų ir šriftų koregavimo iki elementų pridėjimo ar pašalinimo.

Vos keliais spustelėjimais šabloną galite paversti unikaliu ir akį traukiančiu šedevru, kuris veiksmingai perteiks jūsų žinutę. Atsisveikinkite su sunkumais pradedant nuo nulio ir pasveikinkite su Mind the Graph šablonų bibliotekos patogumu ir efektyvumu.

Skaidrių pristatymo šablonas Galima rasti mūsų galerijoje

Didelės skiriamosios gebos eksportas PNG, PDF ir TIFF formatais

Sukūrę ir pritaikę vaizdinę medžiagą, lengvai eksportuokite dizainą įvairiais formatais, įskaitant PNG, PDF arba TIFF, ir užtikrinkite suderinamumą su pageidaujama leidybos platforma arba pristatymų programine įranga. Tačiau tuo kelionė nesibaigia - prieš pateikiant darbą, labai svarbu kruopščiai peržiūrėti ir laikytis konkrečių tikslinio žurnalo ar leidinio reikalavimų.

Atidžiai tikrindami ir laikydamiesi formatavimo gairių, galite gerokai padidinti priimamų darbų skaičių ir padidinti savo tyrimų poveikį. Mind the Graph ne tik aprūpina jus priemonėmis, leidžiančiomis kurti stulbinančius vaizdinius, bet ir suteikia jums galimybę užtikrintai ir lengvai įveikti publikavimo procesą. Turėdami mūsų platformą, būsite gerai pasirengę įveikti bet kokią užduotį ir pasidalyti savo rezultatais su pasauliu.

Nuotrauka pagal Glenn Carstens-Peters svetainėje Unsplash

Prioritetinis klientų aptarnavimas

Mūsų atsidavusi specialistų komanda siekia užtikrinti, kad jūsų patirtis su Mind the Graph būtų sklandi ir sėkminga. Nesvarbu, ar susiduriate su techniniais sunkumais, ar jums reikia patarimų, kaip naudotis konkrečiomis funkcijomis, ar turite klausimų apie geriausią vizualinės komunikacijos praktiką, mes pasirengę padėti. Galite lengvai susisiekti su mumis įvairiais kanalais, įskaitant mūsų palaikymo pokalbių programą, "WhatsApp" arba el. paštu (support@mindthegraph.com).

Nesvarbu, kokia būtų užklausa, siekiame suteikti greitą ir asmeninę pagalbą, kad patenkintume jūsų poreikius ir pagerintume jūsų bendrą patirtį naudojantis mūsų platforma. Jūsų pasitenkinimas ir sėkmė yra mūsų svarbiausi prioritetai, todėl esame pasirengę padėti jums kiekviename jūsų vizualinės komunikacijos kelionės su Mind the Graph žingsnyje.

Nuotrauka pagal Johnas Schnobrichas svetainėje Unsplash

100% internetinis įrankis

Mind the Graph yra daugiau nei tik patogus internetinis įrankis - tai universali platforma, leidžianti kurti, redaguoti ir eksportuoti gražius mokslinius dizainus iš bet kurios pasaulio vietos. Nesvarbu, ar esate namie, laboratorijoje, ar kelyje, jums tereikia stacionaraus arba nešiojamojo kompiuterio ir interneto ryšio, kad išlaisvintumėte savo kūrybiškumą ir veiksmingai pateiktumėte savo darbą. Mūsų platforma sukurta taip, kad supaprastintų vaizdinės medžiagos kūrimo procesą įvairiems tikslams, įskaitant seminarus, konferencijas, disertacijų gynimus, mokslinių tyrimų publikacijas ir kt.

Naudodamiesi Mind the Graph galite lanksčiai dirbti su projektais, kai ir kur jus aplanko įkvėpimas, todėl lengvai laikysitės terminų ir pristatysite įspūdingas prezentacijas. Atsisveikinkite su tradicinės projektavimo programinės įrangos suvaržymais ir pasveikinkite su Mind the Graph laisve ir patogumu.

Duomenų saugumas

"Mind the Graph" visų pirma rūpinasi jūsų mokslinių duomenų saugumu. Suprantame mokslinių tyrimų ir informacijos, kurią patikite mūsų platformai, jautrumą ir svarbą. Todėl įgyvendinome patikimas saugumo priemones, kad visi jūsų sukurti vaizdiniai būtų konfidencialūs ir prieinami tik teisėtiems jų kūrėjams. Mūsų platforma yra sustiprinta moderniausiais šifravimo protokolais, užtikrinančiais, kad jūsų revoliucines vizualizacijas saugotų moderniausia saugumo tvirtovė.

Be to, laikomės griežtos privatumo politikos ir atitikties standartų, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos ar netinkamo naudojimo. Naudodamiesi Mind the Graph galite būti ramūs žinodami, kad jūsų vertingi tyrimai ir intelektinė nuosavybė yra apsaugoti kiekviename žingsnyje.

Išvada

Apibendrinant galima teigti, kad Mind the Graph prenumeratos privalumai yra akivaizdūs. Patogi naudotojui platforma suteikia galimybę visų sluoksnių žmonėms veiksmingai bendrauti naudojant vizualiai patrauklų turinį. Nesvarbu, ar esate studentas, tyrėjas, mokytojas, ar bet kurios srities specialistas, Mind the Graph suteikia įrankius, kurių reikia, kad jūsų duomenys spindėtų. Prenumeratoriai gali patobulinti savo pristatymus, sudominti auditoriją ir palikti neišdildomą įspūdį. Tai jie gali padaryti pasinaudodami vaizdinio pasakojimo galia. Tad kam laukti? Prisijunkite prie Mind the Graph bendruomenės šiandien ir atskleiskite visą savo duomenų vizualizavimo kelionės potencialą.

Prenumeruokite ir išbandykite visus juos patys

Prenumeruokite dabar ir išbandykite visus 13 privalumų Mind the Graph iš pirmų lūpų! Pagerinkite savo prezentacijas nuostabiais vaizdiniais, supaprastinkite mokslinį bendravimą be jokių pastangų ir atverkite naujų galimybių pasaulį. Nepraleiskite progos - užsiprenumeruokite šiandien ir išlaisvinkite savo kūrybiškumą!

mokslinės iliustracijos
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai