V dnešním digitálním světě, kde jsou informace všude, může být obtížné najít platformu, která nejen sdílí znalosti, ale také dělá data zajímavými. Proto přichází Mind the Graph. Není určena jen pro vědce nebo odborníky - je pro každého, kdo chce, aby jeho informace vynikly. Pojďme se podívat na tyto 13 výhod předplatného Mind the Graph a pochopíte, proč tento nástroj mění pravidla hry pro všechny, kteří mají rádi krásné a přesné vizualizace.

Dostupná cena

Mind the Graph nabízí několik prémiových funkcí za ceny, které vyhovují každému rozpočtu. Od začínajících studentů až po renomované vedoucí laboratoří a ředitele firem - Mind the Graph je jistě ideálním řešením pro tvorbu vizualizací pro vaši práci s tarify od 9 USD měsíčně.

Fotografie od airfocus na adrese Unsplash

Jsme hrdí na to, že Mind the Graph má největší vědecky přesnou galerii ilustrací na světě s více než 75 000 možnostmi v 80 studijních oborech. Naše knihovna je pečlivě sestavena tak, aby vyhovovala potřebám výzkumných pracovníků, pedagogů a odborníků z různých oborů, od biologie a medicíny až po chemii, fyziku a další. Díky každé ilustraci vytvořené s přesností a důrazem na detail mohou uživatelé bez obav obohatit své prezentace, publikace a vzdělávací materiály o vizuálně poutavý obsah, který přesně reprezentuje vědecké koncepty a data.

Šablony infografiky K dispozici v naší galerii! 

Žádost o vlastní ilustraci

Pokud jste v galerii Mind the Graph nenašli ilustraci, která by odpovídala vašim potřebám, navrhneme ji pro vás. Stačí, když nám pošlete své reference a ilustrace bude k dispozici do 7 dnů. Náš specializovaný tým kvalifikovaných návrhářů a vědců s vámi úzce spolupracuje, aby pochopil vaše konkrétní požadavky a zajistil, že ilustrace na zakázku bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Ať už se jedná o složitý biologický proces, jedinečnou chemickou strukturu nebo specializovaný vědecký koncept, jsme odhodláni poskytovat řešení na míru, která předčí vaše očekávání. Náš zjednodušený proces navíc zajišťuje rychlé dodání, takže se můžete soustředit na svou práci bez zbytečných prodlev.

Fotografie od Louis Reed na adrese Unsplash

Obsah kurátorovaný vědci

Přesnost je pro nás nejdůležitější. Proto jsou všechny ilustrace, které jsou k dispozici na Mind the Graph, opatřeny kurátory z celosvětové sítě vědců. Každá vědecká ilustrace prochází přísným procesem, je pečlivě navržena profesionály a důkladně prověřena odborníky v jednotlivých oblastech. Náš tým zajišťuje, aby každé vizuální zobrazení nejen splňovalo nejvyšší standardy vědecké přesnosti, ale také účinně a poutavě sdělovalo složité koncepty. Využíváním odborných znalostí odborníků z různých oblastí zaručujeme, že naše ilustrace jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale také vědecky podložené, což uživatelům umožňuje s jistotou je využívat ve svých výzkumech, prezentacích a vzdělávacích materiálech.

Následující obrázek je jedním z mnoha příkladů přesnosti. Zobrazuje Vybavení Ecmo Chirurgie Srdeční oběhový systém Přední strana. K dispozici v naší galerii.

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Mind the Graph nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, ve kterém můžete snadno vytvářet úžasné vizuály během několika minut - nepotřebujete žádné návrhářské dovednosti. Naše intuitivní platforma poskytuje bezproblémové prostředí a snadno vás provede procesem tvorby vizuálů. Ať už jste zkušený profesionál, nebo začátečník, naše nástroje se vám budou snadno ovládat a umožní vám soustředit se na realizaci vašich nápadů bez zbytečných komplikací.

Kromě toho je náš specializovaný tým podpory vždy v pohotovosti, aby vám pomohl, pokud se během procesu návrhu setkáte s jakýmikoli problémy. Díky rychlé a individuální pomoci vám zajistíme podporu, kterou potřebujete k překonání všech překážek a efektivnímu dosažení vašich cílů v oblasti vizuální komunikace.

ikony

Od vědců k vědcům

Společnost Mind the Graph se zrodila z potřeby nekomplikovaného softwaru pro vytváření krásných vědeckých vizualizací. Příběh začíná u neurovědce, který frustrován nedostatkem přesných obrázků na Googlu a nesčetnými hodinami strávenými nad PowerPointem spojil síly s talentovaným designérem a zručným softwarovým inženýrem. Společně se vydali na misi, jejímž cílem je revolučně změnit způsob tvorby vědeckých vizuálů.

Po několika letech spolupráce a inovací se z webu mindthegraph.com stal špičkový nástroj pro vytváření vědecky přesných vizualizací během několika minut, který zefektivnil proces, jenž dříve zabíral hodiny drahocenného času. Dnes, o deset let později, je Mind the Graph důkazem síly spolupráce a inovací a umožňuje vědcům, pedagogům a odborníkům po celém světě efektivně a vizuálně sdělovat své myšlenky.

Fotografie od Trust "Tru" Katsande na adrese Unsplash

Custom Design

Na webu Mind the Graph máte k dispozici ty nejefektivnější nástroje a funkce, díky kterým můžete sami vytvářet krásné a přesné návrhy. Pokud však máte omezený termín nebo si dokonce nechcete špinit ruce, můžete si také vyžádat návrh na zakázku. Náš tým odborníků je připraven vytvořit krásné a profesionální návrhy, jako jsou plakáty, infografiky, grafické abstrakty a další, které budou přizpůsobeny přesně vašim potřebám a preferencím. Ať už pracujete v napjatém termínu, nebo se snažíte pozvednout svůj vizuální obsah pomocí návrhů na míru, náš tým se snaží dosáhnout výjimečných výsledků, které upoutají pozornost vašeho publika a účinně předají vaše sdělení.

Se službami Mind the Graph v oblasti designu na zakázku se můžete spolehnout, že vaše potřeby v oblasti vizuální komunikace jsou ve schopných rukou, což vám umožní soustředit se na to nejdůležitější - na sdílení vašeho výzkumu, nápadů a poznatků se světem.

Povolení k odborné publikaci

Předplacením některého z dostupných placených plánů získáte nejen přístup k ilustracím bez vodoznaků, ale také plná autorská práva, která vám umožní publikovat svou práci s jistotou a autoritou. S nejkrásnějšími a nejpřesnějšími ilustracemi na světě, které máte na dosah ruky, můžete efektivně předávat složitá témata pomocí snadno pochopitelných vizuálních materiálů, které budou mít ohlas u vašeho publika.

Ať už jste výzkumný pracovník, který šíří převratné poznatky, pedagog, který sdílí znalosti se studenty, nebo profesionál, který sděluje své poznatky kolegům a klientům, naše platforma vás vybaví nástroji, které potřebujete, abyste oslovili větší publikum a měli trvalý dopad. S platformou Mind the Graph se vaše snahy o vizuální komunikaci povznesou do nových výšin a zajistí, že vaše sdělení nejen uslyší, ale také pochopí a ocení všichni, kdo se s ním setkají.

Fotografie od Dan Dimmock na adrese Unsplash

+300 šablon pro začátek

Vytvořit design od nuly může být skutečně náročný úkol, ale s Mind the Graph nemusíte začínat od nuly. Nabízíme více než 300 šablon pečlivě vytvořených naším týmem designérů, které vám poskytnou pevný základ, na němž můžete stavět. Ať už vytváříte plakát, infografiku nebo grafickou abstrakci, naše šablony pokrývají širokou škálu stylů a účelů, takže je snazší než kdy jindy najít ideální výchozí bod pro váš projekt. Naše intuitivní nástroje pro úpravy vám navíc umožní snadno přizpůsobit každý aspekt návrhu. Od úpravy barev a písem až po přidání nebo odebrání prvků máte plnou kontrolu nad konečným vzhledem svého vizuálu.

Stačí několik kliknutí a šablona se promění v jedinečné a poutavé dílo, které účinně předá vaše sdělení. Rozlučte se s obtížným začínáním od nuly a přivítejte pohodlí a efektivitu knihovny šablon Mind the Graph.

Šablona prezentace K dispozici v naší galerii

Export ve vysokém rozlišení do formátů PNG, PDF a TIFF

Po vytvoření a přizpůsobení vizualizací můžete své návrhy snadno exportovat do různých formátů, včetně PNG, PDF nebo TIFF, a zajistit tak kompatibilitu s preferovanou publikační platformou nebo prezentačním softwarem. Tím však cesta nekončí - před odesláním své práce je nezbytné pečlivě zkontrolovat a dodržet specifické požadavky cílového časopisu nebo publikace.

Pečlivou kontrolou a dodržováním pokynů pro formátování můžete výrazně zvýšit míru přijetí a maximalizovat dopad svého výzkumu. Mind the Graph vás nejen vybaví nástroji pro tvorbu úžasných vizualizací, ale také vám umožní procházet publikačním procesem s jistotou a lehkostí. S naší platformou po boku budete dobře vybaveni, abyste zvládli jakýkoli úkol a podělili se o své výsledky se světem.

Fotografie od Glenn Carstens-Peters na adrese Unsplash

Prioritní zákaznická podpora

Náš specializovaný tým odborníků se snaží zajistit, abyste se společností Mind the Graph získali bezproblémové a úspěšné zkušenosti. Ať už se setkáte s technickými potížemi, potřebujete poradit s používáním konkrétních funkcí nebo máte otázky týkající se osvědčených postupů pro vizuální komunikaci, jsme tu pro vás. Můžete se na nás snadno obrátit prostřednictvím několika kanálů, včetně naší podpory na chatu, aplikace WhatsApp nebo e-mailu (support@mindthegraph.com).

Bez ohledu na dotaz se snažíme poskytnout rychlou a individuální pomoc, abychom vyřešili vaše potřeby a zlepšili vaše celkové zkušenosti s naší platformou. Vaše spokojenost a úspěch jsou našimi hlavními prioritami a my jsme zde, abychom vás podpořili na každém kroku na vaší cestě za vizuální komunikací s Mind the Graph.

Fotografie od John Schnobrich na adrese Unsplash

Online nástroj 100%

Mind the Graph je více než jen pohodlný online nástroj - je to všestranná platforma, která vám umožní vytvářet, upravovat a exportovat krásné vědecké návrhy odkudkoli na světě. Ať už jste doma, v laboratoři nebo na cestách, stačí vám stolní počítač nebo notebook a připojení k internetu, abyste uvolnili svou kreativitu a efektivně reprezentovali svou práci. Naše platforma je navržena tak, aby zefektivnila proces vytváření vizuálních materiálů pro různé účely, včetně seminářů, konferencí, obhajob diplomových prací, vědeckých publikací a dalších.

S Mind the Graph můžete flexibilně pracovat na svých projektech kdykoli a kdekoli vás napadne inspirace, což vám zajistí snadné dodržování termínů a poskytování působivých prezentací. Rozlučte se s omezeními tradičního návrhového softwaru a přivítejte svobodu a pohodlí Mind the Graph.

Zabezpečení dat

Ve společnosti Mind the Graph je pro nás bezpečnost vašich vědeckých dat na prvním místě. Chápeme citlivost a důležitost výzkumu a informací, které naší platformě svěřujete. Proto jsme zavedli robustní bezpečnostní opatření, která zajistí, že všechny vámi vytvořené vizualizace zůstanou důvěrné a přístupné pouze jejich oprávněným tvůrcům. Naše platforma je opevněna nejmodernějšími šifrovacími protokoly, které zajišťují, že vaše převratné vizuály jsou chráněny pevností nejmodernějšího zabezpečení.

Kromě toho dodržujeme přísné zásady ochrany osobních údajů a standardy shody, abychom vaše údaje ochránili před neoprávněným přístupem nebo zneužitím. Se společností Mind the Graph můžete být klidní, protože víte, že váš cenný výzkum a duševní vlastnictví jsou chráněny na každém kroku.

Závěr

Závěrem lze říci, že výhody předplatného Mind the Graph jsou zřejmé. Uživatelsky přívětivá platforma umožňuje lidem ze všech oblastí života efektivně komunikovat prostřednictvím vizuálně podmanivého obsahu. Ať už jste student, výzkumný pracovník, učitel nebo profesionál v jakémkoli oboru, Mind the Graph vám poskytne nástroje, které potřebujete k tomu, aby vaše data zazářila. Předplatitelé mohou pozvednout úroveň svých prezentací, zaujmout své publikum a zanechat trvalý dojem. Mohou toho dosáhnout využitím síly vizuálního vyprávění příběhů. Tak proč čekat? Připojte se ke komunitě Mind the Graph ještě dnes a odhalte plný potenciál své cesty k vizualizaci dat.

Přihlaste se k odběru a vyzkoušejte si je všechny sami

Přihlaste se k odběru a vyzkoušejte všech 13 výhod Mind the Graph z první ruky! Vylepšete své prezentace úžasnými vizuálními efekty, zefektivněte vědeckou komunikaci bez námahy a odhalte svět možností. Nenechte si to ujít - předplaťte si předplatné ještě dnes a uvolněte svou kreativitu!

vědecké ilustrace
logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony