Mūsdienu digitālajā pasaulē, kur informācija ir visur, atrast platformu, kas ne tikai dalās ar zināšanām, bet arī padara datus aizraujošus, var būt grūti. Tieši šeit nāk talkā Mind the Graph. Tā nav domāta tikai zinātniekiem vai profesionāļiem - tā ir domāta ikvienam, kurš vēlas, lai viņa informācija izceltos. Aplūkosim šos 13 abonēšanas uz Mind the Graph priekšrocības lai saprastu, kāpēc šis rīks ir izšķirošs ikvienam, kam patīk skaisti un precīzi vizuāli attēli.

Pieejama cena

Mind the Graph piedāvā vairākas augstākās kvalitātes funkcijas par cenām, kas atbilst ikvienam budžetam. Mind the Graph noteikti ir ideāls risinājums vizuālo materiālu izveidei jūsu darbam, sākot no 9 ASV dolāriem mēnesī, un tas ir piemērots gan studentiem, gan slaveniem laboratoriju vadītājiem un uzņēmumu direktoriem.

Foto: airfocus vietnē Unsplash

Ar lepnumu varam teikt, ka Mind the Graph ir pasaulē lielākā zinātniski precīzu ilustrāciju galerija ar vairāk nekā 75 000 pieejamām iespējām +80 mācību jomās. No bioloģijas un medicīnas līdz pat ķīmijai, fizikai un citām jomām - mūsu bibliotēka ir rūpīgi veidota, lai apmierinātu dažādu disciplīnu pētnieku, pasniedzēju un profesionāļu vajadzības. Katra ilustrācija ir izstrādāta ar precizitāti un uzmanību detaļām, tāpēc lietotāji var droši uzlabot savas prezentācijas, publikācijas un mācību materiālus ar vizuāli saistošu saturu, kas precīzi atspoguļo zinātniskos jēdzienus un datus.

Infografikas veidnes Pieejams mūsu galerijā! 

Pielāgotas ilustrācijas pieprasījums

Ja Mind the Graph galerijā neesat atradis savām vajadzībām atbilstošu ilustrāciju, mēs to izstrādāsim jums. Jums tikai jānosūta mums atsauces, un ilustrācija būs pieejama 7 dienu laikā. Mūsu kvalificētu dizaineru un zinātnieku komanda cieši sadarbojas ar jums, lai izprastu jūsu konkrētās prasības un nodrošinātu, ka pasūtījuma ilustrācija precīzi atbilst jūsu specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par sarežģītu bioloģisku procesu, unikālu ķīmisku struktūru vai specializētu zinātnisku koncepciju, mēs esam apņēmušies nodrošināt pielāgotus risinājumus, kas pārsniedz jūsu cerības. Turklāt mūsu racionalizētais process nodrošina ātru piegādi, ļaujot jums koncentrēties uz darbu bez liekas kavēšanās.

Foto: Louis Reed vietnē Unsplash

Zinātnieku kūrēts saturs

Mums precizitāte ir vissvarīgākā. Tāpēc visas Mind the Graph pieejamās ilustrācijas ir izstrādātas, izmantojot globālu zinātnieku tīklu. Katra zinātniskā ilustrācija tiek pakļauta stingram procesam, ko rūpīgi izstrādā profesionāļi un rūpīgi pārbauda katras jomas speciālisti. Mūsu komanda nodrošina, ka katrs vizuālais attēlojums ne tikai atbilst visaugstākajiem zinātniskās precizitātes standartiem, bet arī efektīvi, skaidri un saistoši pasniedz sarežģītus jēdzienus. Izmantojot dažādu jomu ekspertu zināšanas, mēs garantējam, ka mūsu ilustrācijas ir ne tikai vizuāli pievilcīgas, bet arī zinātniski pamatotas, ļaujot lietotājiem droši izmantot tās savos pētījumos, prezentācijās un mācību materiālos.

Nākamais attēls ir viens no daudzajiem labiem precizitātes piemēriem. Tajā redzams Ecmo Iekārtas Ķirurģija Sirds asinsrites sistēmas priekšējā daļa. Pieejams mūsu galerijā.

Lietotājam draudzīga saskarne

Mind the Graph piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, kurā varat viegli izveidot satriecošus vizuālus dažu minūšu laikā - jums nav nepieciešamas dizaina prasmes. Mūsu intuitīvā platforma nodrošina nevainojamu pieredzi, viegli vadot jūs cauri vizuālās izveides procesam. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai iesācējs, mūsu rīki būs vienkārši lietojami, ļaujot jums koncentrēties uz savu ideju īstenošanu bez liekiem sarežģījumiem.

Turklāt mūsu atbalsta komanda vienmēr ir gatavībā, lai jums palīdzētu, ja projektēšanas procesa laikā rastos problēmas. Sniedzot ātru un personalizētu palīdzību, mēs nodrošinām, ka jūs saņemat nepieciešamo atbalstu, lai pārvarētu jebkādus šķēršļus un efektīvi sasniegtu savus vizuālās komunikācijas mērķus.

ikonas

No zinātniekiem zinātniekiem

Mind the Graph radās no nepieciešamības pēc vienkāršas programmatūras, lai radītu skaistus zinātniskus vizuālus. Stāsts aizsākās ar neirozinātnieku, kurš, neapmierināts ar precīzu attēlu trūkumu Google un neskaitāmām stundām, kas tika pavadītas, strādājot ar PowerPoint, apvienoja spēkus ar talantīgu dizaineri un prasmīgu programmatūras inženieri. Kopā viņi uzsāka misiju, lai revolucionāri mainītu zinātnisko vizuālo materiālu radīšanas veidu.

Pēc vairākiem sadarbības un inovāciju gadiem mindthegraph.com kļuva par galveno rīku zinātniski precīzu vizuālo attēlu radīšanai dažu minūšu laikā, racionalizējot procesu, kas agrāk prasīja stundām vērtīga laika. Šodien, desmit gadus vēlāk, Mind the Graph ir apliecinājums sadarbības un inovāciju spēkam, kas dod iespēju zinātniekiem, pedagogiem un profesionāļiem visā pasaulē efektīvi un vizuāli paziņot savas idejas.

Pielāgotais dizains

Mind the Graph jūsu rīcībā ir visefektīvākie rīki un funkcijas, lai paši veidotu skaistus un precīzus dizainus. Bet, ja jums ir ierobežots termiņš vai pat ja nevēlaties netīrīt rokas, varat arī pasūtīt pielāgotu dizainu. Mūsu ekspertu komanda ir gatava izveidot skaistus un profesionālus dizainus, piemēram, plakātus, infografikas, grafiskus kopsavilkumus un citus, kas pielāgoti tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat īsā termiņā vai vēlaties uzlabot savu vizuālo saturu ar individuālu dizainu, mūsu komanda ir apņēmības pilna nodrošināt izcilus rezultātus, kas piesaistīs jūsu auditorijas uzmanību un efektīvi nodos jūsu vēstījumu.

Izmantojot Mind the Graph individuālā dizaina pakalpojumus, varat paļauties, ka jūsu vizuālās komunikācijas vajadzības ir prasmīgās rokās, ļaujot jums koncentrēties uz to, kas ir vissvarīgākais - dalīties ar saviem pētījumiem, idejām un atziņām ar pasauli.

Atļauja profesionālai publikācijai

Abonējot kādu no pieejamajiem maksas plāniem, jūs ne tikai iegūsiet piekļuvi ilustrācijām bez ūdenszīmēm, bet arī pilnas autortiesības, kas ļaus jums droši un autoritatīvi publicēt savu darbu. Ar skaistākajām un precīzākajām ilustrācijām pasaulē, kas ir jūsu rīcībā, jūs varat efektīvi pasniegt sarežģītus tematus ar viegli saprotamiem vizuāliem attēliem, kas rezonē ar jūsu auditoriju.

Neatkarīgi no tā, vai esat pētnieks, kas izplata revolucionārus atklājumus, pedagogs, kas dalās zināšanās ar skolēniem, vai profesionālis, kas dara zināmas savas atziņas kolēģiem un klientiem, mūsu platforma nodrošina jūs ar rīkiem, kas nepieciešami, lai sasniegtu plašāku auditoriju un radītu noturīgu ietekmi. Ar Mind the Graph jūsu vizuālās komunikācijas centieni tiek pacelti jaunā līmenī, nodrošinot, ka jūsu vēstījumu ne tikai sadzird, bet arī saprot un novērtē visi, kas ar to saskaras.

Foto: Dan Dimmock vietnē Unsplash

+300 veidnes, no kurām sākt

Dizaina izveide no nulles patiešām var būt grūts uzdevums, taču ar Mind the Graph jums nav jāsāk no nulles. Mēs piedāvājam vairāk nekā 300 veidņu, ko rūpīgi izstrādājusi mūsu dizaineru komanda, nodrošinot jums stabilu pamatu, uz kura būvēt. Neatkarīgi no tā, vai veidojat plakātu, infografiku vai grafisku abstrakciju, mūsu veidnes aptver plašu stilu un mērķu klāstu, tāpēc ir vieglāk nekā jebkad agrāk atrast ideālu sākumpunktu savam projektam. Turklāt mūsu intuitīvie rediģēšanas rīki ļauj viegli pielāgot katru dizaina aspektu. Sākot no krāsu un fontu pielāgošanas un beidzot ar elementu pievienošanu vai noņemšanu, jums ir pilnīga kontrole pār vizuālā izskata galīgo izskatu un sajūtu.

Tikai ar dažiem klikšķiem varat pārveidot veidni par unikālu un uzmanību piesaistošu šedevru, kas efektīvi nodod jūsu vēstījumu. Atvadieties no grūtībām, kas rodas, uzsākot darbu no nulles, un sasveicinieties ar Mind the Graph veidņu bibliotēkas ērtībām un efektivitāti.

Slaidu prezentācijas veidne Pieejams mūsu galerijā

Augstas izšķirtspējas eksports PNG, PDF un TIFF formātā

Pēc vizuālo materiālu izveides un pielāgošanas bez piepūles eksportējiet savus dizainus dažādos formātos, tostarp PNG, PDF vai TIFF, nodrošinot savietojamību ar vēlamo publicēšanas platformu vai prezentāciju programmatūru. Taču ar to ceļojums nebeidzas - pirms darba iesniegšanas ir ļoti svarīgi rūpīgi pārskatīt un ievērot mērķa žurnāla vai publikācijas īpašās prasības.

Rūpīgi pārbaudot un ievērojot formatēšanas vadlīnijas, jūs varat ievērojami palielināt savu darbu pieņemšanas rādītājus un maksimāli palielināt sava pētījuma ietekmi. Mind the Graph ne tikai nodrošina jūs ar rīkiem, lai radītu satriecošus vizuālos materiālus, bet arī ļauj jums pārliecinoši un viegli pārvarēt publicēšanas procesu. Ar mūsu platformu līdzās jūs būsiet labi sagatavoti, lai paveiktu jebkuru uzdevumu un dalītos savos atklājumos ar pasauli.

Prioritārs klientu atbalsts

Mūsu specializētā speciālistu komanda ir apņēmusies nodrošināt, lai jūsu pieredze ar Mind the Graph būtu vienmērīga un veiksmīga. Neatkarīgi no tā, vai sastopaties ar tehniskām grūtībām, vai jums ir nepieciešami norādījumi par konkrētu funkciju lietošanu, vai arī jums ir jautājumi par labāko vizuālās komunikācijas praksi, mēs esam gatavi jums palīdzēt. Jūs varat viegli sazināties ar mums, izmantojot vairākus kanālus, tostarp mūsu tērzēšanas atbalstu, WhatsApp vai e-pastu (support@mindthegraph.com).

Neatkarīgi no jautājuma mēs cenšamies sniegt ātru un personalizētu palīdzību, lai apmierinātu jūsu vajadzības un uzlabotu jūsu vispārējo pieredzi, izmantojot mūsu platformu. Jūsu apmierinātība un panākumi ir mūsu galvenās prioritātes, un mēs esam šeit, lai atbalstītu jūs ik uz soļa jūsu vizuālās komunikācijas ceļojumā ar Mind the Graph.

Foto: John Schnobrich vietnē Unsplash

100% tiešsaistes rīks

Mind the Graph ir vairāk nekā tikai ērts tiešsaistes rīks - tā ir daudzpusīga platforma, kas ļauj jums izveidot, rediģēt un eksportēt skaistus zinātniskus dizainus no jebkuras vietas pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, laboratorijā vai ceļā, jums ir nepieciešams tikai galddators vai klēpjdators un interneta pieslēgums, lai atraisītu savu radošumu un efektīvi reprezentētu savu darbu. Mūsu platforma ir izstrādāta, lai racionalizētu vizuālo materiālu izveides procesu dažādiem mērķiem, tostarp semināriem, konferencēm, disertāciju aizstāvēšanai, zinātniskajām publikācijām un citiem.

Izmantojot Mind the Graph, varat elastīgi strādāt pie saviem projektiem, kad un kur vien iedvesma jūs pārņem, tādējādi nodrošinot, ka varat ievērot termiņus un viegli sniegt iespaidīgas prezentācijas. Atvadieties no tradicionālās projektēšanas programmatūras ierobežojumiem un sasveicinieties ar Mind the Graph brīvību un ērtībām.

Datu drošība

Uzņēmumā Mind the Graph jūsu zinātnisko datu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs saprotam, cik jutīgi un svarīgi ir pētījumi un informācija, ko uzticat mūsu platformai. Tāpēc esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka visi jūsu radītie vizuālie materiāli paliek konfidenciāli un pieejami tikai to likumīgajiem veidotājiem. Mūsu platforma ir nostiprināta ar mūsdienīgiem šifrēšanas protokoliem, nodrošinot, ka jūsu revolucionārie vizuālie materiāli ir aizsargāti ar vismodernākās drošības cietoksni.

Turklāt mēs ievērojam stingru konfidencialitātes politiku un atbilstības standartus, lai aizsargātu jūsu datus pret nesankcionētu piekļuvi vai ļaunprātīgu izmantošanu. Ar Mind the Graph jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu vērtīgie pētījumi un intelektuālais īpašums ir aizsargāti ik uz soļa.

Secinājums

Tātad Mind the Graph abonēšanas priekšrocības ir acīmredzamas. Šī lietotājam draudzīgā platforma ļauj cilvēkiem no visām dzīves jomām efektīvi sazināties, izmantojot vizuāli saistošu saturu. Neatkarīgi no tā, vai esat students, pētnieks, skolotājs vai jebkuras jomas profesionālis, Mind the Graph nodrošina nepieciešamos rīkus, lai jūsu dati spīdētu. Abonenti var uzlabot savas prezentācijas, iesaistīt auditoriju un atstāt paliekošu iespaidu. Viņi to var izdarīt, izmantojot vizuālo stāstu stāstīšanas iespējas. Tad kāpēc gaidīt? Pievienojieties Mind the Graph kopienai jau šodien un atraisiet pilnu datu vizualizācijas potenciālu.

Abonēt un izmēģināt visus tos sev

Abonējiet tagad un izbaudiet visas 13 priekšrocības Mind the Graph no pirmavota! Uzlabojiet prezentācijas ar satriecošiem vizuālajiem attēliem, bez piepūles racionalizējiet zinātnisko komunikāciju un atklājiet jaunu iespēju pasauli. Nepalaidiet garām - abonējiet jau šodien un atraisiet savu radošumu!

zinātniskās ilustrācijas
logotipa abonements

Abonēt mūsu biļetenu

Ekskluzīvs augstas kvalitātes saturs par efektīvu vizuālo
komunikācija zinātnē.

- Ekskluzīvs ceļvedis
- Dizaina padomi
- Zinātnes jaunumi un tendences
- Mācību pamācības un veidnes