Vědci jsou známí svými špatně provedenými prezentacemi a plakáty. Naše tituly nás však nenaučí, abychom se věda krásné a jednoduché. Naopak, naše vědecký cesta nás učí složitým slovům a obtížným technikám, které pochopí jen vědecky vzdělaní lidé. Kromě toho je mezi všemi nástroji dostupnými online jen několik nástrojů považovaných za vědecké.

Mind the Graph je prvním nástrojem od vědců pro vědce, který se stará o to, aby měl pracovní prostor, do kterého se může přihlásit kdokoli a vytvořit si své vědecká prezentace. I když máme mnoho volných čísla online a nástroje, které nám pomáhají při tvorbě prezentace, Mind the Graf je první, která chytře kombinuje obojí.reprodukční struktura květuJedním z nejlepších aspektů Mind the Graph je svoboda uživatele při vytváření a sestavování ilustrací. Například na Mind the Graph si můžete sestavit vlastní reprodukční strukturu květiny. Ve stejném myšlenkovém směru máme k dispozici živočichy a rostliny. buňky ilustrací, které uživateli umožňují umístit všechny organely tak, jak se mu líbí. Společnost Mind the Graph neustále inovuje a snaží se pochopit, co by výzkumník chtěl dělat s těmito materiály. vědecké ilustrace.

Schopnost sestavit reprodukční strukturu květu a zvýraznit její různé části je typ funkce, o které se domníváme, že je chytrým způsobem, jak výzkumníkům umožnit komunikovat jejich vlastní práci.

Reprodukční struktura květu

Kromě toho neustále rozšiřujeme naši knihovnu ilustrací. Na Mind the Graph mohou vědci najít více než 3000 vědeckých ilustrací, které jsou k dispozici zdarma a přizpůsobují se potřebám uživatelů. Pokud hledáte konkrétní ilustraci a není k dispozici, stačí se přihlásit k odběru jako prémiový uživatel a požádat o libovolný počet ilustrací prostřednictvím naší služby na vyžádání.

Reprodukční struktura květu

Mind the Graph se obává posílení postavení vědců a pomoci jim zlepšit vědu. komunikace. Když si dokážete vytvořit vlastní reprodukční strukturu květiny, představte si, co všechno ještě dokážete! Začněte nyní a získat všechny výhody naší platformy!

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony