Науковці відомі своїми погано зробленими презентаціями та плакати. Однак наші дипломи не вчать нас робити наука красивий і простий. Навпаки, наш науковий подорож вчить нас складним словам і складним технікам, які зрозумілі лише науково підготовленим людям. Крім того, серед усіх інструментів, доступних в Інтернеті, лише кілька вважаються науковими.

Mind the Graph це перший інструмент від науковців до науковців, який дбає про те, щоб мати робочий простір, де будь-яка людина може увійти і створити свій власний. наукова презентація. Незважаючи на те, що у нас є багато вільних цифри онлайн та інструменти, які допомагають нам робити презентації, Mind the Графік є першим, хто розумно поєднав і те, і інше.структура розмноження квіткиОдним з найкращих аспектів Mind the Graph є свобода користувача у створенні та компонуванні ілюстрацій. Наприклад, в Mind the Graph ви можете створити власну структуру розмноження квітки. У цьому ж напрямку ми працюємо з тваринами та рослинами клітини ілюстрації, що дозволяє користувачеві розмістити всі органели так, як йому подобається. Mind the Graph завжди впроваджує інновації та намагається зрозуміти, що дослідник хотів би зробити з наукові ілюстрації.

Можливість зібрати воєдино репродукційну структуру квітки і виділити різні її частини - це, на нашу думку, розумний спосіб розширити можливості дослідників у комунікації власної роботи.

Будова розмноження квітки

Крім того, ми постійно поповнюємо нашу бібліотеку ілюстрацій. На Mind the Graph вчені можуть знайти понад 3000 наукових ілюстрацій, доступних безкоштовно та адаптованих до потреб користувачів. Якщо ви шукаєте конкретну ілюстрацію, а її немає в наявності, просто підпишіться як Преміум-користувач і запитуйте стільки ілюстрацій, скільки хочете за допомогою нашого сервісу на вимогу.

Будова розмноження квітки

Mind the Graph піклується про розширення можливостей науковців та допомагає їм вдосконалювати науку комунікація. Якщо ви можете створити власну структуру розмноження квітки, уявіть, що ще ви можете зробити! Почніть зараз і отримуйте всі переваги нашої платформи!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони