Vedci sú známi svojimi zle pripravenými prezentáciami a plagáty. Naše tituly nás však neučia robiť vedu krásnou a jednoduchou. Naopak, naša vedecká cesta nás učí zložitým slovám a náročným postupom, ktorým by rozumeli len vedecky vzdelaní ľudia. Okrem toho, spomedzi všetkých nástrojov dostupných online je len niekoľko považovaných za vedecké nástroje.

Mind the Graph je prvý nástroj od vedcov pre vedcov, ktorý sa stará o pracovný priestor, do ktorého sa môže prihlásiť každá osoba a vytvoriť si svoju vedeckú prezentáciu. Aj keď máme na internete veľa bezplatných obrázkov a nástrojov, ktoré nám pomáhajú pri tvorbe prezentácie, Mind the Graph je prvý, ktorý ich šikovne kombinuje.reprodukčná štruktúra kvetuJedným z najlepších aspektov Mind the Graph je sloboda používateľa pri vytváraní a zostavovaní ilustrácií. Napríklad v Mind the Graph si môžete vytvoriť vlastnú reprodukčnú štruktúru kvetu. V rovnakom duchu máme ilustrácie živočíšnych a rastlinných buniek, ktoré umožňujú používateľovi umiestniť všetky organely tak, ako sa mu páči. Spoločnosť Mind the Graph vždy inovuje a snaží sa pochopiť, čo by chcel výskumník s vedeckými ilustráciami robiť.

Možnosť zostaviť reprodukčnú štruktúru kvetu a zvýrazniť jej rôzne časti je typ funkcie, o ktorej sme presvedčení, že je šikovným spôsobom, ako výskumníkom umožniť komunikovať ich vlastnú prácu.

Reprodukčná štruktúra kvetu

Okrem toho neustále rozširujeme našu knižnicu ilustrácií. Na stránke Mind the Graph môžu vedci nájsť viac ako 3000 vedeckých ilustrácií, ktoré sú k dispozícii zadarmo a prispôsobujú sa potrebám používateľov. Ak hľadáte konkrétnu ilustráciu a nie je k dispozícii, stačí sa prihlásiť ako používateľ Premium a vyžiadajte si toľko ilustrácií, koľko chcete. prostredníctvom našej služby na požiadanie.

Reprodukčná štruktúra kvetu

Mind the Graph sa snaží posilniť postavenie vedcov a pomôcť im zlepšiť vedeckú komunikáciu. Ak dokážete vytvoriť vlastnú reprodukčnú štruktúru kvetu, predstavte si, čo všetko ešte dokážete! Začnite teraz a získať všetky výhody našej platformy!

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny