Писати наукову роботу досить складно, чи не так? Ну, немає нічого настільки поганого, що не могло б бути гірше. Для більшості людей однією з найскладніших частин є те, як представити наукові дані. З цієї причини ми вирішили трохи допомогти вам з вибором типу діаграми, яку ви повинні використовувати!

Перш за все, існує чотири типи представлення даних: Порівняння, Розподіл, Взаємозв'язок і Композиція. Для кожного з них існує набір діаграм, специфічних для типу даних, якими ви володієте. Якщо ви сумніваєтеся, який тип діаграми використовувати, спочатку запитайте себе: "Яка природа моїх даних?". Тільки відповівши на це питання, ви зможете обрати правильну діаграму.

Ви вже знаєте, який тип даних у вас є? Чудово! Ви готові знайти найкращу діаграму для вашого дослідження!

Порівняльна таблиця

Яку діаграму використовувати?

Діаграма розподілу та взаємозв'язку

Яку діаграму використовувати?

Діаграма складу

Яку діаграму використовувати?

У наш час ми боремося з незмірною кількістю доступної інформації. Ця кількість переповнює нас і заважає нам постійно бути в курсі подій. З цієї причини вкрай важливо вміти добре комунікувати. Це означає, що вас легко зрозуміють. Це особливо важливо в науковому світі, оскільки від того, наскільки добре ви вмієте комунікувати, залежить, чи помітять ваше дослідження, чи ні.

Якщо вашим читачам важко зрозуміти, про що ви говорите, це означає, що ваша комунікація зазнала невдачі. Правильна діаграма може допомогти вам зробити вашу комунікацію ефективною.

Наукова робота вимагає багато енергії та часу. Завжди корисно подумати про інструменти, які ви використовуєте для її створення та презентації. Якщо вам також потрібна допомога з іншими частинами вашого дослідження, прочитайте нашу статтю "8 порад для покращення ваших досліджень" .

Відчуваєте, що готові написати найкращу наукову роботу у своєму житті?

Яку діаграму використовувати?

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони