Наукова комунікація не завжди передбачає публікацію в журналах.

З самого початку розвитку науки такі особистості, як Аристотель, Галілео і Ньютон поширювали свої теорії серед невеликих груп людей. Ці групи почали сперечатися і допитуватися про те, що їм пропонували. Саме так зародилася і розвинулася культура ставити під сумнів речі, яка зараз ми розуміємо як створення науки.

Навіть коли термін "наука" не був добре відомий, існували великі мислителі, які обговорювали найзвичайніші факти повсякденного життя. Ці мислителі не задовольнялися беззаперечними фактами. Вони відчували потяг до самоствердження, намагаючись знайти правильну відповідь.

наукова комунікація

Коли Поппер. приїхали до сценарію, то принцип неможливості фальсифікації була побудована. Потім наука зробила великий поворот. З того моменту і до сьогоднішнього дня було вирішено, що ніколи не можна довести щось правильне, можна лише довести щось неправильне. З цим простим і добре обґрунтованим принципом наукова комунікація ніколи не буде такою, як раніше.комунікаціяМинали роки, з'являлися нові ідеї. Здавалося, що світ обертається дуже швидко, адже щодня відбувається безліч нових відкриттів. Разом з великою кількістю нових відкриттів прийшла і ненадійність деяких досліджень та теорій. З цієї причини мислителі того часу відчували потребу зібрати групу людей, які могли б обговорювати і розбивати теорії, що не мали під собою достатнього підґрунтя.

наукова комунікація

Тоді ж було налагоджено систему рецензування досліджень. Для того, щоб ваші відкриття стали відомими і шанованими, ви повинні були отримати схвалення експертів з цього питання. Лише після цього ваше дослідження отримало б дозвіл на публікацію в надійних журналах і було б прочитане багатьма іншими людьми.

Наукова комунікація не є чимось новим, як ми думаємо. Це процес, який адаптувався з плином часу. Наука розділилася на кілька інших предметів, залежно від характеру кожного дослідження. Таким чином, не дивно, що як кожен суб'єкт розвивався у спілкуванні також мали різні моделі.

У цьому відео ми можемо побачити як фізики вирішували питання комунікації:

Наука комунікація постійно вдосконалюється. Нові інструменти створюються для того, щоб адаптуватися до того, як інформація поширюється в сучасному світі. Такі терміни, як стаття майбутнього, графічні реферати та наукова інфографіка є новими трендами для нинішнього та майбутніх поколінь науковців.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони