Як ви представляєте хірургічні процедури на своїх заняттях та презентаціях? Не завжди легко привернути увагу наших студентів і дати цікаве та пізнавальне заняття. Візуальний контент - чудовий інструмент, який допоможе в цьому процесі. Вам потрібно створити привабливі слайди, які підкреслюють основну інформацію та привертають увагу аудиторії. Однак важко знайти гарні зображення для пояснення наукових та медичних процедур. Більше того, іноді вам потрібно показати суворі процедури, такі як операції. У цих випадках реальні зображення з великою кількістю крові та розрізаних тіл можуть збити аудиторію з пантелику. Тому ви можете використовувати медичні ілюстрації, щоб згладити вплив таких сцен і краще пояснити деталі процедури.

Привабливі ілюстрації привертають увагу і їх легше зрозуміти з першого погляду.

Наприклад, подивіться на ці шаблони, які показують техніку ін'єкцій і як робити хірургічний вузол:

preview_79010

preview_79004

Всі ці шаблони доступні на Mind the Graph, онлайн-платформі, яка дозволяє лікарям і вченим покращувати наукову комунікацію і створювати чудові наукові стенди. У нас є бібліотека з тисячами медичних ілюстрацій, тому ви можете створювати свої презентації для занять, використовуючи точні та привабливі ілюстрації.

Мені потрібно показати конкретну хірургічну процедуру, як я можу отримати необхідні мені медичні ілюстрації?

Просто запитай.! Більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших передплатників. Якщо ви є передплатником графіка, напишіть нам і надішліть зображення для ознайомлення (це може бути начерк від руки), і ми зробимо його для вас.

Подивіться на ці шаблони медичних процедур:

preview_79012

preview_79003

хірургія_медицина

Якщо ви ще не користуєтеся mind the graph і хочете покращити свої заняття, почніть використовувати mind the graph вже зараз:

start_get

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони