Jeśli potrzebujesz ilustracji naukowych, oto miejsce dla Ciebie, mamy dosłownie tysiące ilustracji naukowych, w tym kilka tematów z biologii, nauk przyrodniczych, nauk o zdrowiu i medycyny.  

Jest to zbiór ilustracji, o które ostatnio prosili klienci, w tym przypadku wszystko związane ze sportami wodnymi, pływaniem i nurkowaniem. Świetne dla nauczycieli wychowania fizycznego i do zilustrowania aktywności fizycznej i sportu.

Sprawdź kilka przykładów ilustracji naukowych już dostępnych na stronie Mind the Graph. I nawet jeśli nie znajdziesz dokładnie tego, czego potrzebujesz na platformie, spróbuj zasubskrybować usługę ilustracji naukowych na żądanie.

Ilustracje "Pływacy"

Ilustracje naukowe powyżej: nurek spearfishingowy, nurek, bezdech, pływak synchroniczny, freediver, pływak. Powiązane słowa kluczowe: szczęśliwy, spearfishing, lato, krople, neopren, szczęście, mężczyźni, słona woda, maska, neopren, natura, fajka, nurek, pływa, mokry, portret, bezdech, na zewnątrz, twarz, niebieski, hobby, rzeka, wodny, morze, młody, uśmiech, bezdech, freediving, nurkowanie, woda morska, strój kąpielowy, myśliwy, polowanie, ekstremalny, niebo, emocje, scuba, groty włóczni, głęboki, sprzęt, pływak, wygląd, woda, snorkeler, sukces, podwodny, garnitur, jezioro, mężczyzna, sport

Chcę użyć medycznych ilustracji naukowych z Mind the Graph. Jak mogę to zrobić?

Mind the Graph to platforma internetowa która pozwala naukowcom i nauczycielom tworzyć własne prezentacje, dokumenty i streszczenia graficzne w atrakcyjny i profesjonalny sposób. Możesz więc wypróbować ją za darmo i sprawdzić wszystkie dostępne ilustracje naukowe.

Możesz także łączyć dane liczbowe z kształtami, wykresami, tekstem i przesyłać własne obrazy, aby stworzyć całą prezentację, abstrakt graficzny lub infografikę naukową. Możesz być darmowym użytkownikiem tak długo, jak chcesz, ale będziesz mieć ograniczone funkcje.

Za kilka dolarów miesięcznie możesz Korzystaj z nieograniczonych funkcji jako subskrybent. Ponadto będziesz mógł poprosić o nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów. W rzeczywistości większość naszych ilustracji opiera się na prośbach naszych subskrybentów.

Czy mogę wykorzystać te ilustracje w moich publikacjach?

Tak. Naszym celem jest poprawa komunikacji w nauce i pomoc naukowcom i lekarzom w przekazywaniu wyników w zrozumiały i przyciągający wzrok sposób. Możesz używać swoich dzieł w swoich artykułach, zajęciach, książkach, mediach społecznościowych i we wszystkim, co chcesz. Jeśli jesteś darmowym użytkownikiem, musisz zachować znak wodny i cytować wykres w swojej publikacji. Teraz, jeśli jesteś subskrybentem, nie musisz nas cytować (ale byłoby wspaniale, gdybyś to zrobił)!

[Chcesz zacząć? Kliknij tutaj].

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony