Якщо вам потрібні наукові ілюстрації, ми маємо для вас буквально тисячі наукових ілюстрацій, включаючи кілька тем з біології, наук про життя, охорони здоров'я та медицини.  

Це колекція ілюстрацій, які нещодавно замовляли клієнти, в даному випадку все, що пов'язано з водними видами спорту, плаванням і пірнанням. Чудово підійде для вчителів фізкультури, а також для ілюстрації фізичної активності та спорту.

Перегляньте кілька прикладів наукових ілюстрацій, які вже доступні на Mind the Graph. І навіть якщо ви не знайдете на платформі саме те, що вам потрібно, спробуйте підписатися на послугу наукової ілюстрації на вимогу.

Ілюстрації "Плавці"

Наукові ілюстрації вище: підводний мисливець, водолаз, апное, синхроніст, фрідайвер, плавець. Відповідні ключові слова: щасливий, підводне полювання, літо, краплі, неопрен, щастя, чоловіки, солона вода, маска, неопрен, природа, трубка, дайвер, плаває, мокрий, портрет, апное, відкритий, обличчя, синій, хобі, річка, водний, море, молодий, посмішка, апное, фрідайвінг, дайвінг, морська вода, купальники, мисливець, полювання, екстрим, небо, емоції, акваланг, наконечники списів, глибоко, спорядження, плавець, погляд, вода, сноркелер, успіх, підводний, костюм, озеро, чоловік, спорт

Я хочу використовувати медичні наукові ілюстрації з Mind the Graph. Як я можу це зробити?

Mind the Graph - це онлайн-платформа який дозволяє науковцям та викладачам створювати власні презентації, статті та графічні реферати у привабливий та професійний спосіб. Отже, ви можете спробувати його безкоштовно і перевірити всі доступні наукові ілюстрації.

Ви також можете комбінувати малюнки з фігурами, діаграмами, текстом і завантажувати власні зображення, щоб створити цілу презентацію, графічний реферат або наукову інфографіку. Ви можете бути вільним користувачем стільки, скільки захочете, але у вас будуть обмежені можливості.

Маючи кілька доларів на місяць, ви можете користуватися необмеженими можливостями як абонент. Крім того, ви зможете замовити нові ілюстрації без додаткових витрат. Насправді, більшість наших ілюстрацій створено на основі запитів від наших підписників.

Чи можу я використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так. Наша мета - покращити комунікацію в науці та допомогти вченим і лікарям розповідати про свої результати у зрозумілий і привабливий спосіб. Ви можете використовувати свої творіння у своїх роботах, курсах, книгах, соціальних мережах та будь-де. Якщо ви вільний користувач, ви повинні зберігати водяний знак і посилатися на графік у своїй публікації. Якщо ви є передплатником, вам не потрібно посилатися на нас (але було б чудово, якби ви це зробили)!

[Відчуваєте, що готові почати? Натисніть тут]

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони