Ak potrebujete vedecké ilustrácie, tu je to správne miesto, máme pre vás doslova tisíce vedeckých ilustrácií vrátane niekoľkých tém z oblasti biológie, vied o živote, zdravotníctva a medicíny.  

Toto je zbierka ilustrácií, ktoré si nedávno vyžiadali klienti, v tomto prípade všetko, čo sa týka vodných športov, plávania a potápania. Skvelé pre učiteľov telesnej výchovy a na ilustrovanie pohybových aktivít a športov.

Pozrite si niekoľko príkladov vedeckých ilustrácií, ktoré sú už k dispozícii na Mind the Graph. A aj keď v platforme nenájdete presne to, čo potrebujete, skúste si predplatiť službu vedeckých ilustrácií na požiadanie.

Ilustrácie "Plavci"

Vedecké ilustrácie vyššie: potápač s harpúnou, potápač, apnoe, synchronizovaný plavec, freediver, plavec. Súvisiace kľúčové slová: Šťastný, harpúna, leto, kvapky, neoprén, šťastie, muži, slaná voda, maska, neoprén, príroda, šnorchel, potápač, pláva, mokrý, portrét, apnoe, vonku, tvár, modrá, koníčky, rieka, vodné, more, mladý, úsmev, apnoe, freediving, potápanie, morská voda, plavky, lovec, lov, extrémne, obloha, emócie, potápanie, hroty, hlboké, vybavenie, plavec, pohľad, voda, šnorchlista, úspech, podvodné, oblek, jazero, muž, šport

Chcem použiť lekárske vedecké ilustrácie z Mind the Graph. Ako to môžem urobiť?

Mind the Graph je online platforma ktorý umožňuje vedcom a učiteľom vytvárať vlastné prezentácie, dokumenty a grafické abstrakty atraktívnym a profesionálnym spôsobom. Môžete si ju teda bezplatne vyskúšať a pozrieť si všetky dostupné vedecké ilustrácie.

Čísla môžete kombinovať aj s tvarmi, grafmi, textom a nahrať vlastné obrázky a vytvoriť tak celú prezentáciu, grafický abstrakt alebo vedeckú infografiku. Bezplatným používateľom môžete byť, ako dlho chcete, ale budete mať obmedzené funkcie.

Za pár dolárov mesačne môžete využívať neobmedzené funkcie ako predplatiteľ. Okrem toho budete môcť požiadať o nové ilustrácie bez ďalších nákladov. V skutočnosti väčšina našich ilustrácií vychádza z požiadaviek našich predplatiteľov.

Môžem tieto ilustrácie použiť vo svojich publikáciách?

Áno. Naším cieľom je zlepšiť komunikáciu vo vede a pomôcť vedcom a lekárom zrozumiteľne a pútavo informovať o svojich výsledkoch. Svoje výtvory môžete použiť vo svojich prácach, na hodinách, v knihách, na sociálnych sieťach a v čomkoľvek chcete. Ak ste bezplatný používateľ, musíte vo svojej publikácii zachovať vodoznak a pamätať na citovanie grafu. Ak ste predplatiteľ, nemusíte nás teraz citovať (Ale bolo by skvelé, keby ste to urobili)!

[Cítite sa pripravení začať? Kliknite sem]

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny