Logo Mind The Graph

Jak możemy pomóc?


Pierwsze kroki


Jeśli szukasz wstępnego przeglądu Mind the Graph, na przykład jak utworzyć bezpłatne konto, zmienić hasło, cytować Mind the Graph w publikacjach i nie tylko.

Chcę zacytować Mind the Graph Jak mogę zmienić hasło? Jak usunąć swoje konto? Jak odzyskać hasło? Czy mogę używać Mind The Graph za darmo? Witamy w Centrum pomocy Przegląd Mind the Graph Czy mogę używać Mind the Graph w moich publikacjach? Jak korzystać z ilustracji naukowych Mind The Graph bez znaku wodnego?

Informacje prawne


Jeśli szukasz podstawowych informacji o firmie, takich jak warunki użytkowania i polityka prywatności lub plików cookie.

Polityka dotycząca plików cookie Polityka prywatności Warunki użytkowania

Jak robić różne rzeczy


Jak wykonać pewne czynności na platformie, takie jak tworzenie slajdów, zmiana kolorów, żądanie nowych ilustracji i inne.

Przesyłanie obrazów do obszaru roboczego w Mind the Graph Masz wątpliwości co do naszej kampanii Season Break? Jak zmienić szablony na Mind the Graph Czym jest i jak zamówić projekt niestandardowy? Masz wątpliwości co do naszej oferty Black November? Jak zmienić tło slajdu? Jak zmieniać kolory płynów? Jak zmienić styl kompozycji? Jak zamówić niestandardową ilustrację? Jak zmienić tło ikony? Jak zmienić kolor ilustracji? Jak rozpocząć tworzenie slajdu? Jak "umieścić" zwierzę laboratoryjne w aparacie?

Płatności i rozliczenia


Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje finansowe, takie jak dane do faktury, karty kredytowej i rozliczenia subskrypcji.

Jak anulować subskrypcję? Jak zaktualizować dane karty kredytowej? Jak mogę uzyskać dostęp do moich faktur? Jak mogę ulepszyć swój plan? Jaka jest różnica między płatnościami rocznymi a miesięcznymi?

Samouczki wideo


Jeśli jesteś wzrokowcem, tak jak my, zapoznaj się z naszymi samouczkami wideo, które nauczą Cię, jak najlepiej wykorzystać platformę.

Jak | Zmienić rozmiar płótna w kreacji Mind the Graph Jak pobrać infografikę na Mind the Graph Jak przenieść elementy do przodu i wysłać do tyłu w Mind the Graph Jak | Używać różnych wersji ilustracji na Mind the Graph Jak zmienić kolory ilustracji na Mind the Graph Jak | Dołączać strzałki i linie w Mind the Graph Samouczek | Tworzenie plakatów naukowych za pomocą programu Poster Maker na Mind the Graph Jak używać funkcji molekuł w Mind the Graph Jak dodać nowe slajdy na Mind the Graph

Ebooki i materiały


Sprawdź kilka przydatnych materiałów, które stworzyliśmy bardzo starannie, aby pomóc badaczom i naukowcom.

Kompletny przewodnik po infografikach naukowych Wytyczne dotyczące pisania artykułów naukowych

pl_PLPolish