Logo Mind The Graph

Jak můžeme pomoci?


Začínáme


Pokud hledáte úvodní přehled o Mind the Graph, například jak si vytvořit bezplatný účet, změnit heslo, citovat Mind the Graph v publikacích a další informace.

Chci citovat Mind the Graph Jak si mohu změnit heslo? Jak mohu odstranit svůj účet? Jak mohu obnovit své heslo? Mohu Mind The Graph používat zdarma? Vítejte v Centru nápovědy Přehled Mind the Graph Mohu Mind the Graph použít ve svých publikacích? Jak používat vědecké ilustrace Mind The Graph bez vodoznaku?

Právní informace


Pokud hledáte základní informace o společnosti, jako jsou podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů nebo cookies.

Zásady používání souborů cookie Zásady ochrany osobních údajů Podmínky použití

Jak dělat věci


Jak provádět určité úkony na platformě, jako je vytváření snímků, změna barev, žádost o nové ilustrace a další.

Nahrávání obrázků do pracovního prostoru na Mind the Graph Máte pochybnosti o naší kampani Season Break? Jak na to | Změna šablon na Mind the Graph Co je a jak požádat o vlastní design? Máte pochybnosti o naší černé listopadové nabídce? Jak změnit pozadí snímku? Jak měnit barvy kapalin? Jak změnit styl uměleckého díla? Jak si vyžádat vlastní ilustraci? Jak změnit pozadí ikony? Jak změnit barvu ilustrace? Jak začít vytvářet snímek? Jak "umístit" laboratorní zvíře do přístroje?

Platby a fakturace


Kliknutím sem získáte finanční informace, jako je faktura, kreditní karta a informace o vyúčtování předplatného.

Jak mohu zrušit předplatné? Jak mohu aktualizovat údaje o své kreditní kartě? Jak mám přístup ke svým fakturám? Jak mohu svůj tarif upgradovat? Jaký je rozdíl mezi roční a měsíční splátkou?

Videonávody


Pokud se stejně jako my učíte vizuálně, prohlédněte si některé z našich videonávodů, které vás naučí, jak platformu co nejlépe využít.

Jak na to | Změna velikosti plátna u výtvoru Mind the Graph Jak na to | Stáhnout infografiku na Mind the Graph Jak na to | Přenos prvků na přední stranu a odeslání na zadní stranu na Mind the Graph Jak na to | Použití různých verzí ilustrací na Mind the Graph Jak na to | Změna barev ilustrace na Mind the Graph Jak na to | Zahrnout šipky a čáry na Mind the Graph Tutoriál | Vytváření vědeckých plakátů pomocí Poster Makeru na Mind the Graph Jak na to | Použití funkce molekul na Mind the Graph Jak na to | Přidání nových snímků na Mind the Graph

Elektronické knihy a materiály


Podívejte se na užitečné materiály, které jsme pečlivě vytvořili na pomoc výzkumníkům a vědcům.

Průvodce vědeckými infografikami Pokyny pro psaní vědeckých prací

cs_CZCzech